Części zamienne

Części zamienne

Wiemy, jak uciążliwe bywają usterki – szczególnie po okresie gwarancyjnym. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy do Twojego urządzenia zabraknie części zamiennych z powodu zakończenia ich produkcji.

Nieraz w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest… zakup nowego sprzętu. Po co tracić nerwy i pieniądze? Postanowiliśmy nie dopuścić do tego typu sytuacji w przypadku naszych produktów.

Potrzebujesz kupić część zamienną?

Zamów online w sklepie internetowym
Zamów online w sklepie internetowym
Zakup w sieci autoryzowanych zakładów serwisowych
Zamów w sieci autoryzowanych serwisów Geberit
Zakup w hurtowni
Zakup w hurtowni
Błyskawiczna naprawa i części zamienne

Błyskawiczna naprawa części zamienne w serwisie Geberit i Koło

Rozumiemy, że usterki produktów sanitarnych generują sporo stresu i nieprzyjemności. Dlatego nasz serwis oferuje Ci nieograniczone możliwości w zakresie wyszukiwania i doboru odpowiednich części zamiennych do produktów Geberit i Koło.

POBIERZ CENY CZĘŚCI ZAMIENNYCH

Zamów części online w sklepie internetowym

Możesz skorzystać z usług certyfikowanych przez nas sklepów internetowych, w których samodzielnie kupisz odpowiednie części, aby w przypadku drobnych uszkodzeń własnoręcznie dokonać naprawy.

Wybierz sklep

Serwisant

Zamów części w sieci autoryzowanych serwisów Geberit

Skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi serwisami – każdy z nich zapewni Ci łatwy dostęp do oryginalnych części zamiennych Geberit i Koło.

Dodatkowo możesz również zamówić usługę naprawy. Otrzymasz dzięki temu kompleksową pomoc od wiarygodnego i profesjonalnego fachowca.

Przy składaniu zamówienia dostajesz od razu informację kiedy otrzymasz potrzebne części. Dzięki licznym punktom autoryzowanych serwisów Geberit z pewnością trafisz na serwisanta w Twojej okolicy.

Zakup części w hurtowni

Kup części w hurtowni

Nie musisz kupować przez Internet. Możesz udać się osobiście do jednego z autoryzowanych przez nas sklepów i otrzymać potrzebną część od ręki.

obsluga_klienta

Masz więcej pytań?

Niektóre urządzenia są dość skomplikowane w swojej budowie dlatego wybór odpowiednich części zamiennych może nie być łatwy. Aby ułatwić Ci ten proces i zapewnić wybór właściwych elementów, zapraszamy do kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta.

Przeszkoleni konsultanci doradzą Ci wybór niezbędnego wyposażenia, dzięki któremu dokonasz samodzielnej wymiany. Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie i z chęcią rozwiejemy wszystkie wątpliwości na temat naszych produktów.