części zamienne

do produktów Geberit i Koło

Wiemy, jak uciążliwe bywają usterki – szczególnie po okresie gwarancyjnym. Prawdziwe kłopoty zaczynają się, gdy do Twojego urządzenia zabraknie części zamiennych z powodu zakończenia ich produkcji.

Nieraz w takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem jest… zakup nowego sprzętu. Po co tracić nerwy i pieniądze? Postanowiliśmy nie dopuścić do tego typu sytuacji w przypadku naszych produktów.

Potrzebujesz kupić część zamienną?

Zamów online w sklepie internetowym

Potrzebujesz części zamiennej do produktu marki Geberit lub Koło? Możesz zamówić je przez internet.

Zamów w sieci autoryzowanych serwisów Geberit

Części zamienne możesz zamówić u każdego naszego serwisanta. Możesz też skorzystać z pomocy serwisantów przy wymianie części.

Zakup u dystrybutora

Każdy nasz produky oraz części zamienne do produktów marki Geberit i Koło możesz kupić u naszych dystrybutorów w całym kraju.

BŁYSKAWICZNA NAPRAWA CZĘŚCI ZAMIENNE W SERWISIE GEBERIT I KOŁO

Rozumiemy, że usterki produktów sanitarnych generują sporo stresu i nieprzyjemności. Dlatego nasz serwis oferuje Ci nieograniczone możliwości w zakresie wyszukiwania i doboru odpowiednich części zamiennych do produktów Geberit i Koło.

Pobierz cennik części zamiennych

ZAMÓW CZĘŚCI ONLINE W SKLEPIE INTERNETOWYM

Możesz skorzystać z usług certyfikowanych przez nas sklepów internetowych, w których samodzielnie kupisz odpowiednie części, aby w przypadku drobnych uszkodzeń własnoręcznie dokonać naprawy.

ZAMÓW CZĘŚCI W SIECI AUTORYZOWANYCH SERWISÓW GEBERIT

Skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi serwisami – każdy z nich zapewni Ci łatwy dostęp do oryginalnych części zamiennych Geberit i Koło.

Dodatkowo możesz również zamówić usługę naprawy. Otrzymasz dzięki temu kompleksową pomoc od wiarygodnego i profesjonalnego fachowca.

Przy składaniu zamówienia dostajesz od razu informację kiedy otrzymasz potrzebne części. Dzięki licznym punktom autoryzowanych serwisów Geberit z pewnością trafisz na serwisanta w Twojej okolicy.

ZNAJDŹ SERWIS GEBERIT

KUP CZĘŚCI W HURTOWNI

Nie musisz kupować przez Internet. Możesz udać się osobiście do jednego z autoryzowanych przez nas sklepów i otrzymać potrzebną część od ręki.

ZOBACZ SKLEPY W TWOJEJ OKOLICY

MASZ WIĘCEJ PYTAŃ? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Masz więcej pytań?

Przeszkoleni konsultanci doradzą Ci w wyborze produktów z oferty marki Geberit i Koło. Z chęcią rozwiejemy Twoje wątpliwości.

Skontaktuj się z nami

Połącz się z nami na żywo

Teraz możemy jeszcze szybciej pomóc rozwiązać Twój problem techniczny dzięki rozmowie wideo. Umów się z nami na e-poradę.

Umów się z nami na e-poradę