Rekrutacja

Na pewno interesuje Cię, w jaki sposób przebiega rekrutacja w naszej firmie. Naszym nadrzędnym celem jest, aby cały proces był przejrzysty, przyjazny i zrozumiały. Co bardzo ważne, na każdym jego etapie najważniejsza dla nas jest partnerska rozmowa. Staramy się, aby decyzja o podjęciu pracy była obustronna. Twoje zdanie jest dla nas bardzo ważne, dlatego chcemy Cię uważnie wysłuchać.

Etap I to przejrzenie przez Ciebie dostępnych ofert pracy i wybranie stanowiska, które Cię interesuje. Całość zamyka wysłanie odpowiednich dokumentów, o których wspominamy w każdym ogłoszeniu.

Etap II ma miejsce w momencie, gdy Twoja aplikacja zostanie rozpatrzona pozytywnie. Wówczas zaprosimy Cię na rozmowy kwalifikacyjne, w trakcie których wzajemnie się poznamy i przedstawimy sobie wszelkie wymagania. Rozmowa ma dla nas kluczowe znaczenie i zawsze przeprowadzana jest w przyjacielskiej atmosferze.

Etap III, kończący proces rekrutacyjny, to etap, w którym informujemy Cię o ocenie dotychczasowych rozmów i zaproszenie na ostatnią z nich, z kierownikiem działu, do którego aplikujesz.

Po przeanalizowaniu wszystkich zebranych materiałów, następuje wybór kandydata, który najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom na dane stanowisko. Jeśli będziesz nim Ty, z pewnością zadzwonimy!