Aplikacje mobilne

Teraz każdy posiadacz smartphona lub tableta może mieć dostęp do wszystkich informacji produktowych i firmowych Koło. Dzięki temu osoby, którym takie dane są niezbędne łatwiej i szybciej z nich skorzystają.

Umożliwia to aplikacja KOŁO, którą można pobrać na urządzenia mobilne z systemem Android lub iOS. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w sklepie z aplikacjami – odpowiednio - Google Play i AppStore. Jej struktura jest przejrzysta i funkcjonalna. Użytkownik może skorzystać ze skatalogowanych przeglądów produktów lub wyszukać modele z danej kategorii. Każdy produkt zawiera pełen opis z ceną, rysunki techniczne oraz zdjęcia. Instrukcje montażu przydadzą się nie tylko profesjonalistom, ale także osobom, które chcą np. samodzielnie zamontować wannę.

W zakładce „dystrybutorzy” jest lista wszystkich sklepów, gdzie można kupić wyroby oferowane przez Koło. Geolokalizacja umożliwia sprawdzenie adresu punktu sprzedaży znajdującego się najbliżej miejsca, w którym użytkownik aktualnie się znajduje. Wskazanie położenia sklepu na mapie ułatwi trafienie pod określony adres. Aplikacja jest zintegrowana z kanałem YouTube, na którym można mieć dostęp do najnowszych filmów Koło.

KOŁO na urządzeniach mobilnych ułatwia i przyspiesza dostęp do informacji o nowościach, produktach i firmie. Dzięki temu będzie m.in. łatwiej podjąć decyzję o zakupie konkretnego wyrobu, a jeżeli zajdzie potrzeba szybko zapoznać się np. z instrukcją montażu.

Zapraszamy do zapoznania się z krótkim filmem na temat aplikacji. Film jest dostępny na YouTube

Zachęcamy również do ściągania aplikacji

App Store - aplikacja marki Koło  Google Play - aplikacja marki Koło