Jak kupić części zamienne do produktów KOŁO

Wiemy, jak uciążliwe bywają usterki – szczególnie po okresie gwarancyjnym. Na pewno nieraz zdarzyło Ci się irytować, gdy do Twojego urządzenia zabrakło części zamiennych z powodu zakończenia ich produkcji i konieczne było dokonanie zakupu nowego sprzętu.

Takie nieprzyjemne momenty zdarzają się w życiu każdego. Dlatego postanowiliśmy nie dopuścić do tego typu sytuacji w przypadku naszych produktów.

Błyskawiczna naprawa i części zamienne  w serwisie Geberit i Koło

Rozumiemy, że usterki produktów sanitarnych powodują wiele stresu i nieprzyjemności. Dlatego nasz serwis daje Ci nieograniczone możliwości w zakresie wyszukiwania i doboru odpowiednich części zamiennych do produktów Geberit i Koło. Nasze Autoryzowane Zakłady Serwisowe zapewnią Ci poszukiwane części, a także w razie potrzeby usługę serwisową. Dzięki temu urządzenia marek Geberit i Koło będą znów sprawne, a Ty znów z nich skorzystasz - bez konieczności ponownego zakupu nowego produktu!

Autoryzowane Zakłady Serwisowe Geberit i Koło

Skontaktuj się z naszymi autoryzowanymi serwisantami – każdy z nich zapewni Ci łatwy dostęp do oryginalnych części zamiennych Geberit i Koło i dodatkowo może zapewnić naprawę. Otrzymasz dzięki temu kompleksową usługę od wiarygodnego i profesjonalnego fachowca. Co więcej, możesz skorzystać z usług certyfikowanych przez nas sklepów internetowych, w których samodzielnie kupisz odpowiednie dla Ciebie części i własnoręcznie dokonać naprawy w przypadku drobnych uszkodzeń, by z zadowoleniem korzystać dalej z naszych produktów.

Kiedy dostanę części?

Przy składaniu zamówienia dostajesz od razu informację kiedy otrzymasz potrzebne części. Dzięki licznym punktom Autoryzowanych Zakładów Serwisowych z pewnością trafisz na serwisanta w Twojej okolicy. Jeśli masz więcej pytań, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta
.

Zobacz, gdzie możesz zamówić potrzebne części:

Kontaktując się z naszymi serwisantami. Kontakt do wszystkich Autoryzowanych Zakładów Serwisowych znajduje się na stronie www.kolo.com.pl/wsparcie-techniczne/autoryzowane-zaklady-serwisowe/

W sklepach internetowych prowadzonych przez naszych serwisantów:

www.kabinyakcesoria.pl
www.ewitom.pl
www.serwisgeberit.pl
www.springspa.pl

Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztować mogą poszczególne elementy, pobierz nasz cennik części zamiennych