Łazienka dla dzieci

Nova Top Pico

Zamiłowanie do higieny i funkcjonalnych łazienek trzeba wyrabiać  od najmłodszych lat, bo czym skorupka za młodu nasiąknie ...

Dlatego KOŁO pamięta też o najmłodszych użytkownikach łazienki

Obecnie już nikogo nie zaskakuje, będąc np. w toalecie galerii handlowej, nieco niżej zamontowana umywalka, czy malutka miska ustępowa. To najprawdopodobniej produkty KOŁO ! Jako jedyni w Polsce mamy w ofercie miski ustępowe wiszące i stojące dedykowane właśnie dla dzieci, które z powodzeniem i ku uciesze najmłodszych użytkowników,  są chętnie montowane w przedszkolach i szkołach podstawowych.

Nova Pro Junior jest serią ceramiki łazienkowej dla najmłodszych. Niewielka  miska ustępowa z kolorową deską sedesową zostały zaprojektowane tak, aby dzieci mogły z nich swobodnie korzystać. Miska ustępowa o wysokości  33 cm uchroni dziecko przed koniecznością wspinania się na „dorosły” WC, a umywalka o szerokości 50 cm zamontowana na odpowiednim  do wzrostu dziecka, poziomie będzie w sam raz. Z kolei czerwone dodatki – osłona syfonu umywalki oraz deska sedesowa, wprowadzą wesoły nastrój.

Warto również podkreślić, że deski sedesowe KOŁO Nova Pro Junior są antybakteryjne.

Aby połączyć funkcjonalność i ergonomię, proponujemy zamontowanie miski wiszącej dla dzieci - Keramag Kind, na stelażu Technic GT KIND. Rozwiązanie te można dodatkowo uatrakcyjnić ciekawym i wesołym kolorystycznie przyciskiem spłukującym Eclipse Junior, dedykowanym właśnie do łazienek dziecięcych.

Ciekawą ofertę misek WC przeznaczoną do żłobków i przedszkoli oferuje marka Keramag.  Miski stojące Baby mają wysokość zaledwie 26 cm. Z kolei miska stojąca Kind ma wysokość 34 cm. Obie miski stojące co roku trafiają do żłobków i przedszkoli w Polsce.

Geberit. Rekomendowane stelaże przeznaczone do łazienek w przedszkolach

Geberit Duofix do miski stojącej dla dzieci     111.915.00.5  
 

Więcej informacji o produktach Koło i Geberit przeznaczonych do łazienek przedszkolnych i szkolnych znajdziecie Państwo w katalogu „Public. Bezpieczeństwo i Dostępność. Rozwiązania dla obiektów edukacyjnych oraz dostępnych dla osób z ograniczoną sprawnością”.