Salon w Warszawie

Salon w Warszawie znajduje się w siedzibie firmy Geberit przy ul. Postępu 1. Na ponad 200 m2 znajdziecie Państwo zarówno produkty ceramiczne marki KOŁO jak i marki Geberit - również stelaże podtynkowe oraz przyciski.

Co u nas znajdziesz

Co u nas znajdziesz?

Salon Firmowy w Warszawie to nietypowa jak na branżę łazienkową przestrzeń. Nowocześnie i niekonwencjonalnie zaprojektowane wnętrze komplementują zarówno nasi klienci jak i profesjonaliści z branży architetonicznej i wnętrzarskiej.

  • 200m2 powierzchni ekspozycyjne
  • pełny wybór produktów Geberit i Koło
  • armatura łazienkowa i akcesoria
  • płytki ceramiczne
  • bezpłatne i niezobowiązujące porady architektoniczne
  • spotkania ze znanymi architektami i projektantami

Co ponadto?

Salon ekspozycyjny w Warszawie to kompleksowy przegląd oferty Koło i Geberit. Każdy klient otrzyma od nas przekrojowe informacje na temat asortymentu obu marek a także wsparcie w zakresie wyboru poszczególnych produktów. Odwiedziny w naszym salonie to także doskonała okazja, by dopasować kolorystykę produktów, takich jak meble łazienkowe, do próbek kolorystycznych z własnej łazienki, takich jak płytki czy meble. Inspiruj się, przeglądaj, porównuj i stwórz taką łazienkę, o jakiej marzysz!

Na naszej ekspozycji znajdziesz zarówno ceramikę łazienkową, od toalet, przez umywalki aż po bidety, meble łazienkowe a także dopasowane do Twoich potrzeb stelaże podtynkowe. Znajduje się tak także szeroka oferta brodzików oraz odpływów prysznicowych, natomiast do wanien na naszej ekspozycji możesz wejść, by sprawdzić, czy rozmiar będzie dla Ciebie odpowiedni.

To także świetne miejsce, aby spotkać architekta czy doradcę technicznego i rozwiać swoje wątpliwości w zakresie projektowania wymarzonej łazienki. Napij się z nami kawy i porozmawiaj o swoich potrzebach.

Zapraszamy do salonu w Warszawie!

Przy pysznej kawie stworzymy razem łazienkę państwa marzeń.

Adres:

ul. Postępu 1, 02-676 Warszawa

tel:

+48 798 843 194

mail:

dariusz.grzegorek@geberit.com

Godziny otwarcia:

Poniedziałek* - Piątek

10.00 - 18.00

Sobota

09.00 - 17.00

Wszystkie zmiany godzin pracy na bieżąco aktualizowane są na naszym profilu Salon Geberit Warszawa w Google Maps

 

*salon jest czynny w pierwszy i trzeci poniedziałek miesiąca

Wszystkich, którzy nie mogą spotkać się z nami w Warszawie, zapraszamy nawirtualny spacer.