Salon w Krakowie

Salon w Krakowie znajduje się w siedzibie firmy Geberit przy ul. Handlowców 13. Na ponad 200 m2 znajdziecie Państwo zarówno produkty ceramiczne marki KOŁO jak i marki Geberit - również stelaże podtynkowe oraz przyciski.

Co u nas znajdziesz?

Salon Firmowy w Krakowie to nietypowa jak na branżę łazienkową przestrzeń. Nowocześnie i niekonwencjonalnie zaprojektowane wnętrze komplementują zarówno nasi klienci jak i profesjonaliści z branży architetonicznej i wnętrzarskiej.

  • 850m2 powierzchni ekspozycyjne
  • pełny wybór produktów Geberit i Koło
  • armatura łazienkowa i akcesoria
  • płytki ceramiczne
  • bezpłatne i niezobowiązujące porady architektoniczne
  • spotkania ze znanymi architektami i projektantami

W części ekspozycyjnej dominuje surowy beton oraz ascetyczna czerń, gdzie pokazujemy przekrój przez całą naszą ofertę produktową oraz centralnie wyeksponowane nowości.

Co ponadto?

Część aranżacyjna to 20 boksów z kompleksowo zaprojektowanymi łazienkami. Oprócz funkcji ekspozycyjnej i sprzedażowej, nasz salon jest też miejscem interakcji i wymiany doświadczeń. Organizowane przez nas spotkania ze znanymi projektantami i architektami, jak również branżowe seminaria dla instalatorów, projektantów i inwestorów, cieszą się stałym zainteresowaniem ludzi z branży i klientów indywidualnych, pragnących poszerzyć swoją wiedzę lub szukających inspiracji.

Chcemy, aby nasze łazienki były idealnie urządzone, stanowiły gustowną i elegancką wizytówkę naszych domów. Aby takimi się stały, warto skorzystać z porad specjalistów. Dlatego w naszym salonie uzyskasz kompletne informacje i wskazówki dotyczące projektowania oraz wyposażenia łazienki.

Współpracujemy z architektami i projektantami, którzy za darmo i bez zobowiązań stworzą dla Państwa koncepcyjny projekt łazienki. Wystarczy wypełnić zgłoszenie a nasz architekt skontaktuje się z Państwem i umówi na spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie.

Salon w Warszawie

Zapraszamy do salonu w Krakowie!

Przy pysznej kawie stworzymy razem łazienkę państwa marzeń.

Adres:

ul. Handlowców 13, 32-085 Modlniczka k/Krakowa

tel:

+48 12 298 49 57

mail:

maciej.jankiel@geberit.com

Godziny otwarcia:

poniedzialek - sobota:

10.00 - 18.00

 

Wszystkich, którzy nie mogą spotkać się z nami w Modlniczce k/Krakowa, zapraszamy na wirtualny spacer.