Niezrównana różnorodność form - nowe umywalki KOŁO VariForm

umywalki VariForm Koło

Zobacz całą kolekcję nowych umywalek KOŁO VariForm 

 

Nieograniczona swoboda to dla Ciebie wyznacznik jakości? Indywidualne dopasowanie z kolei jest kwintesencją użyteczności? Nie ograniczaj się własną wyobraźnią i przy tworzeniu indywidualnego charakteru łazienki sięgnij po VariForm – bogactwo kształtów, rozmiarów oraz sposobów instalacji nowej umywalki.

 

KOŁO VariForm to przełomowa linia umywalek, dedykowana dla wszystkich typów instalacji. Nieograniczone możliwości dla projektantów zapewnia zróżnicowanie umywalek w ramach jednej serii. Dzięki temu ich dostosowanie do niemal każdej formy użyteczności - od łazienek domowych, po obiekty użyteczności publicznej - nie będzie stanowiło wyzwania.

 

Swoboda wyboru w najprostszej formie

VariForm to także różnorodność kształtów, wielkości oraz sposobów instalacji. Umywalki dostępne są w czterech kształtach: okrągłym, owalnym, eliptycznym i prostokątnym. Dzięki temu temu ich montaż, a także dowolne uzupełnienie o baterię nie będzie stanowił trudności - wkomponowanie w blat, instalacja pod nim lub jedynie częściowe wypełnienie - cały wachlarz możliwości.

 

Bez względu na wariant KOŁO VariForm zachowuje bardzo wąski kołnierz i jest niezmiennie eleganckie. Pomaga w ten sposób umywalki KOŁO pomagają w stworzeniu perfekcyjnej łazienki.

Umywalki okrągłe Koło z serii VariForm - prezentacja sposobu montażu

Wygoda i trwałość przede wszystkim

U podstaw powstania VariForm projektanci KOŁO znajdują się funkcjonalność, wygoda i trwałość. Dlatego właśnie w VariForm zastosowane wysokiej jakości ceramikę sanitarną, odporną na zarysowania czy pękanie. Wyzwaniem nie będzie też jej czyszczenie i idąca za tym trwałość.

 

Każdy wariant umywalek ma misę o dużej głębokości, a to sprawia, że codzienność nigdy nie była tak praktyczna. Wybierając VariForm wybierzecie elegancję, swobodę i piękno w najprostszej postaci

 

Design doceniony przez ekspertów

KOŁO VariForm otrzymało nagrodę iF DESIGN AWARD 2018. Jury konkursu było zachwycone różnorodnością umywalek przy zachowaniu czterech podstawowych kształtów. Jego zdaniem koncepcja, zgodnie z którą powstały umywalki VariForm, jest unikatowa i daje kompletną wolność przy projektowaniu wnętrza.

Variform Koło nowe umywalki
Variform Koło