Kabiny prysznicowe Geo

Kabina Geo marki Koło

Kabina prysznicowa KOŁO GEO to idealne rozwiązanie dla miłośników nowoczesnego designu, lecz także osób, które cenią produkty wysokiej jakości. Konstrukcja kabiny zapewnia maksymalną swobodę i komfort w każdej łazience, niezależnie od ilości dostępnego miejsca. Uniwersalne drzwi pasują w każdym ułożeniu – można je zamontować po lewej stronie, po prawej, a nawet odwrócić.

Kolejne innowacyjne rozwiązanie to uchwyt do otwierania drzwi, umieszczony w profilu, dzięki czemu szklane ściany kabiny pozostają gładkie i przejrzyste na całej powierzchni. Kabinę łatwo jest utrzymać w czystości, ponieważ brak wystających elementów, jak uchwyt czy jego zamocowanie, znacznie ułatwia czyszczenie. Dodatkową zaletą takiego uchwytu jest usztywnienie konstrukcji kabiny. Drzwi nie chwieją się, a ich krawędź, najbardziej podatna na uszkodzenia, jest zarazem najlepiej chroniona. Dzięki umieszczeniu nieruchomej, pojedynczej tafli szkła wewnątrz profilu, kabina pozbawiona jest nieestetycznych mocowań. To rozwiązanie ułatwia czyszczenie kabiny, a także nadaje jej elegancki i minimalistyczny wygląd.

Pobierz prezentacje ze wszystkimi informacjami o kabinie GEO.

Kabina Geo marki Koło
Kabina Geo marki Koło
Warto również zwrócić uwagę na podwójne rolki do przesuwania drzwi. Ich przemyślana konstrukcja sprawia, że drzwi kabiny otwierają się i zamykają cicho i płynnie.
Kabina KOŁO GEO pokryta jest unikalną powłoką Reflex KOŁO, która powoduje, że woda spływa gładko, a powierzchnia kabiny pozostaje odporna na osady i zanieczyszczenia. Po pielęgnacji powłoki wystarczy delikatna ściereczka lub gąbka. Dość męczącego szorowania!

Funkcjonalność jest niezwykle ważna, ale liczy się także styl i elastyczność. Kabina prysznicowa KOŁO GEO dostępna jest w wersji prostokątnej oraz półokrągłej, można też zdecydować się na wariant do montażu we wnęce lub do kompletowania ze ścianką boczną – drzwi Pivot lub drzwi Bifold. Kabinę można również wyposażyć w 2-elementowe drzwi przesuwne. Wybór jest naprawdę szeroki, a rezultat – zawsze imponujący.

Nowoczesny design, innowacyjne rozwiązania i doskonała jakość kolekcji KOŁO GEO pozwalają uzyskać wymarzony efekt w każdej łazience i gwarantują, że każda kąpiel będzie prawdziwą chwilą relaksu… W dobrym stylu!