Geberit Comfort Truck - doswiadcz spotkania z marką

Mierzy ponad 4 metry i ma 18 metrów długości, jednak nie można nazwać go zwykłym samochodem ciężarowym. Co go wyróżnia? Nie służy do transportu towarów, a w środku swobodnie pomieści się kilkanaście osób i to w komfortowych warunkach. Dlaczego? Bo w tym ponad 19-tonowym pojeździe znajdują się 3 w pełni wyposażone kabiny łazienkowe w najnowocześniejsze produkty marki Geberit. Czemu służy mobilna prezentacja?

W dzisiejszych czasach najlepiej sprawdzają się niekonwencjonalne narzędzia marketingowe. Dlatego firma Geberit postawiła na bezpośredni kontakt z odbiorcą. W specjalnie zaprojektowanej przestrzeni Geberit Comfort Truck, odwiedzający mogą nie tylko zapoznać się z ofertą produktów Geberit AquaClean, czyli toalet myjących, ale również je przetestować. Marka wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich Klientów, to bardzo ważne, by odbiorca miał możliwość realnego i bezpośredniego poznania produktów, zwłaszcza z segmentu premium.

Geberit Comfort Truck to nowy, unikalny projekt i znakomite narzędzie marketingowe. Geberit od lat wyznacza w tym zakresie kierunki rozwoju docierając ze swoimi mobilnymi ekspozycjami w różne zakątki kraju, na przykład z cyklem spotkań i szkoleń dla instalatorów Geberit OnTour. Obecna infrastruktura i wiedza specjalistów Geberit w dziedzinie roadshow marketingu jest ewenementem na skalę europejską, co stanowi mocną przewagę konkurencyjną – mówi Krzysztof Brzeziński, Dyrektor Marketingu Geberit Sp. z o.o.

Geberit Comfort Truck nie jest tradycyjnym rozwiązaniem, dlatego wejście do niego też nie może być zwyczajne. Do wnętrza przypominającego bardziej SPA niż TIRa, wchodzi się z boku, a nie z tyłu naczepy. Każdy odwiedzający może skorzystać z 3 kabin, w których znajdują się najnowocześniejsze toalety myjące z linii Geberit AquaClean oraz kabiny prysznicowe ULTRA i umywalki marki KOŁO z serii Life i MODO oraz marki Keramag Design z serii Citterio. Geberit Comfort Truck gwarantuje najwyższy standard osobom, które znajdą się w jego wnętrzu. To miejsce, które znakomicie sprawdzi się jako zaplecze strefy VIP podczas eventów plenerowych lub planu filmowego.

Ultranowoczesne wnętrze Geberit Comfort Truck zaprojektowano tak, aby zapewnić użytkownikowi najwyższy wymiar komfortu. Oprócz kabin wyposażonych w toalety myjące Geberit AquaClean oraz kabinę prysznicową, można skorzystać także z eleganckiej strefy wypoczynku z wygodnymi fotelami oraz ekspresem do kawy. Lustra, które optycznie powiększają przestrzeń, ułatwiają także wykonanie lub poprawienie makijażu.

Z wszystkich funkcji Geberit Comfort Truck można było skorzystać na Łódź Design Festival 2016, a także na corocznym grudniowym, świątecznym przyjęciu firmy Geberit – Mera Christmas.