Ceramika i meble firmy KOŁO trafiły pod młotek WOŚP

wośp

W niedzielę, 11 stycznia odbyła się 23. edycja finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Na ulicach całej Polski spotkaliśmy wolontariuszy, którzy od rana zbierali pieniądze na szczytny  cel: podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz na zapewnienie godnej opieki medycznej seniorów. Przygotowano liczne atrakcje, w tym koncerty i aukcje. Tradycyjnie, wraz z całą Polską, o godzinie 20.00 wznieśliśmy światełko do nieba.

Wśród przedmiotów wystawionych na licytację w Kole znalazła się miska WC KOŁO Rimfree z serii NOVA PRO – rozwiązanie, które podnosi standard higieny łazienki. Opatentowane rozwiązanie Rimfree jest całkowicie pozbawione kołnierza, co sprawia, że toaleta jest łatwa w utrzymaniu w czystości, a brud i bakterie nie gromadzą się w trudno dostępnych miejscach.

Na aukcji w Dąbiu, w ręce ludzi wielkiego serca trafiły umywalki z szafką, z popularnej serii KOŁO TWINS.

Koło od wielu lat wspiera Fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy a wszystkim zaangażowanym składa podziękowanie za udział w licytacjach w czasie  niedzielnego Finału!