Wyroby akrylowe marki KOŁO z logo PZH

PZH

Wanny i brodziki akrylowe KOŁO od początku roku 2014 oznaczane są logo „Produkt z Atestem”.  Specjalny znak graficzny wprowadzony przez Państwowy Zakład Higieny potwierdza aktualny atest na materiały, z których produkty są wykonane.

Logo "Produkt z Atestem" informuje konsumentów, że eksperci PZH pozytywnie ocenili produkt pod względem składu chemicznego i stwierdzili, że nie ma on negatywnego wpływu na zdrowie użytkowników.

Za znakiem graficznym PZH stoi autorytet i doświadczenie instytucji naukowo-badawczej, powołanej do życia ponad 85 lat temu. Celem jej działalności jest przystosowanie zdobyczy wiedzy dla potrzeb zdrowia publicznego.

- Przystąpienie do Programu „Produkt z Atestem” jest wyrazem troski o użytkowników wanien i brodzików akrylowych. Widoczny znak PZH na produkcie jest potwierdzeniem spełniania surowych wymagań higienicznych, które stawiane są wszystkim materiałom stosowanym w produkcji. – mówi Aleksandra Jakubowska,  Menedżer Produktu Wanny w Sanitec Koło. - Jednocześnie pragnę  podkreślić, że zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze produkty już wcześniej posiadały Atest Higieniczny i spełniały wszystkie normy, tak więc dotychczasowi użytkownicy mogą czuć się całkowicie bezpiecznie. – dodaje Aleksandra Jakubowska.

Logo „Produkt z Atestem” będzie umieszczone także w materiałach informacyjnych dotyczących wanien i brodzików akrylowych marki KOŁO.