Wyposażając dom, mieszkanie, a tym bardziej hotel lub szkołę, warto zainwestować w stelaż podtynkowy wysokiej jakości. Jeżeli do tego jest on oferowany w konkurencyjnej cenie to możemy mieć pewność, że wybraliśmy produkt, odpowiadający na potrzeby zarówno toalet publicznych jak i łazienek domowych. Taki właśnie  jest Stelaż UNIT 1

To proste: zajmuje mało miejsca
Stelaż podtynkowy do WC  to funkcjonalne rozwiązanie, które pozwala na podwieszenie misek WC i schowanie całej instalacji w ścianie. Przede wszystkim daje jednak możliwość swobodnego kreowania nawet niewielkiej przestrzeni.  Nowy stelaż UNIT 1 jest zaprojektowany z myślą o małych łazienkach. Przy spełnieniu odpowiednich warunków, głębokość jego zabudowy zajmuje tylko 95 mm.  Standard rynkowy jest prawie dwukrotnie większy, to około 200 mm.

Cisza w łazience
Specjalizujemy się w najcichszych stelażach na rynku. UNIT 1 ma wbudowany wyjątkowo cichy zawór napełniający. Do tego zastosowano wzmocniony zbiornik spłuczki, wyposażony w izolację, która zapobiega skraplaniu się wody.

Jak oszczędzać wodę i własny portfel? Odpowiedź jest prosta: spłukiwanie 4/2l

Projektując łazienkę warto korzystać z rozwiązań, które są przyjazne dla środowiska, a jednocześnie dają wymierne korzyści dla portfela. Stelaż UNIT 1 daje możliwość łatwego przestawienia ze spłukiwania 6/3 l na 4/2 l. Pozwala to na oszczędność wody na poziomie aż 33% w stosunku do standardowego ustawienia. Oznacza to, że czteroosobowa rodzina może zredukować zużycie wody prawie o 9000 litrów rocznie. Przy każdej okazji warto pamiętać, że woda jest u nas surowcem deficytowym, a Polska jest w Europie jednym z krajów o najmniejszych zasobach czystej wody.

Technika, która sprawia przyjemność
Wystarczy wyjąć z kartonu i zamontować! W komplecie są niezbędne elementy: uchwyty, stopy, rury podłączeniowe do miski, zawór kątowy 1/2” do podłączenia wody oraz szpilki do montażu miski.

Udźwignę 400 kg

Zwracamy uwagę na jakość wszystkich elementów. Dlatego rama została wykonana ze stali gatunkowej, przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii cięcia laserowego.  Konstrukcję stelaża UNIT 1  przebadano w Instytucie Techniki Budowlanej w Poznaniu, a jego wytrzymałość potwierdzono testami obciążeniowymi  do 400 kg.
W pakiecie stelaża UNIT 1 mamy: 10 lat gwarancji na ramę, 10 lat dostępności części zamiennych oraz 5 lat gwarancji na zbiornik spłuczki i zawory .

UNIT 1 to najtańszy na rynku stelaż do WC, przygotowany i przetestowany do stosowania z miskami Rimfree® oraz miskami do spłukiwania 4/2 l.
Pasuje także do wszystkich misek wiszących z oferty Firmy KOŁO, również tych dostosowanych do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

Co ważne, łączy najważniejsze korzyści zakupowe:
• trwałość, potwierdzoną testami
• oszczędność wody
• małą głębokość zabudowy
• wysoki komfort i bezpieczeństwo użytkowania
• spełnia wymogi certyfikacji LEED i BREEAM