Koło Cero - ''bezwodny'' pisuar

Pisuar Cero

Nowy pisuar CERO nie wymaga spłukiwania wodą. Dzięki temu można zainstalować go tam, gdzie doprowadzenie wody nie jest możliwe lub bardzo utrudnione. Nie bez znaczenia są również względy ekonomiczne i ekologiczne. CERO pomaga oszczędzać wodę i środowisko.

Opływowy, eliptyczny kształt jest wyjątkowo elegancką propozycją do toalet publicznych. Wąskie obrzeże oraz brak wewnętrznego kołnierza sprawia, że utrzymanie pisuaru w czystości jest wyjątkowo łatwe. Pomaga w tym również brak jakichkolwiek zewnętrznych elementów przyłączeniowych. Syfon „bezwodnego” pisuaru wypełniony jest substancję hydrofobową (olej neutralizujący), która przepuszcza tylko ciecz, a zatrzymuje przykry zapach z kanalizacji.

Specjalne ceramiczne przegrody KOŁO, zamontowane między pisuarami, w dużej toalecie publicznej dodadzą intymności podczas korzystania.

W ofercie Firmy KOŁO są także pisuary marki Keramag, które również nie wymagają spłukiwania wodą. Pisuary Renova Nr 1 Plan i Centaurus działają na podobnej zasadzie jak CERO i zostały wyposażone w specjalny gumowy zawór membranowy.

Sanitec KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Dowiedz się więcej o pisuarze CERO.