Ceramika i Meble Koło Rekord

Nowe umywalki i szafki REKORD marki KOŁO tworzą zgrany i praktyczny duet. Różne szerokości takich kompletów ułatwiają dopasowanie ich do wielkości wnętrza. Łazienkę można także uzupełnić szafkami bocznymi oraz np. lustrem z półeczką. Wyrobami serii REKORD można urządzić całą łazienkę. Jest to seria, która charakteryzuje się funkcjonalnymi i praktycznymi rozwiązaniami. W pojemnych szafkach nie zabraknie miejsca np. na kosmetyki, przybory toaletowe i zapasowe ręczniki. Dzięki temu w łazience zawsze będzie porządek.

Do wyboru są nowe, prostokątne umywalki oraz cały zestaw mebli, w składzie którego są szafki podumywalkowe, boczne wysokie i niskie oraz lustra z półką i oświetleniem. Dwie wersje kolorystyczne szafek – front i korpus biały połysk lub wariant z korpusem wenge – ułatwiają nadanie łazience klimatu, który odpowiada jej gospodarzom. Szafki mogą być powieszone na ścianie lub, w razie potrzeby, postawione na dwóch lub czterech nóżkach. Szafka boczna wysoka ma możliwość montażu kosza na bieliznę. Praktyczne detale – cicho domykające się zawiasy, uchwyty w formie wycięcia czy warianty otwierania drzwi z prawej lub lewej strony – decydują m.in. o komforcie podczas użytkowania.

W skład serii REKORD wchodzą nie tylko umywalki i meble, ale również trzy modele misek ustępowych (kompakty, wisząca) oraz wiszący bidet. Firma KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.

Zobacz całą serie REKORD.