Łazienka od A do Z

Varius

W czasie urządzania łazienki warto wszystko dobrze przemyśleć i tak dobrać jej wyposażenie, by tworzyło jednolitą kompozycyjnie całość. Rozplanowanie przestrzeni, kolorystyka, wybór wyposażenia i dobór odpowiednich mebli – wszystko ma znaczenie. Z pomocą przychodzi marka KOŁO, której kompleksowa oferta produktowa pozwala urządzić łazienkę od A do Z.

Od przybytku głowa nie boli?

Dziesiątki produktów, setki wzorów i jeszcze więcej dodatków spośród których wybrać trzeba te, które na stałe zagoszczą w urządzanym przez nas wnętrzu. Odnaleźć się w tym gąszczu ofert i dobrać produkty, które będą nie tylko odpowiadały naszym gustom, ale również doskonale się ze sobą komponowały nie jest łatwo. Oprócz wyboru podstawowego wyposażenia łazienki, jak toaleta, umywalka, wanna czy kabina prysznicowa, można dobrać również ciekawe produkty uzupełniające, jak bidet czy parawan nawannowy. To zaledwie pierwszy krok. Przed nami jeszcze zakup mebli, luster, akcesoriów montażowych, przycisków spłukujących i mnóstwa niezbędnych dodatków. Wybór każdego z tych produktów musi być dobrze przemyślany, tak, aby wszystko razem tworzyło spójną całość.

Dbałość o każdy detal

KOŁO posiada w swojej ofercie wszystkie podstawowe elementy wyposażenia łazienki, można wybierać nie tylko spośród szerokiego asortymentu ceramiki łazienkowej, ale także mebli, wyrobów akrylowych i całej gamy dodatków. Pozwala to zaplanować wystrój i wyposażenie pomieszczenia podczas jednej wizyty w salonie, co dodatkowo ułatwia dopasowanie stylistyczne i montażowe poszczególnych elementów. Decydując się na ceramikę z jednej serii, np. EGO lub OVUM by Antonio Citterio, można bez problemu dobrać do niej idealnie dopasowane meble z tej samej linii. Jednak produkty KOŁO zaprojektowane zostały tak, że umożliwiają łączenie ze sobą wyposażenia dostępnego w ramach różnych linii. Możemy zatem w jednej aranżacji połączyć ceramikę z linii PRIMO, meble uniwersalne DOMINO i kabinę prysznicową z serii FIRST, z łatwością dobierając produkty spójne kształtem i rozmiarem. Dodatkowo ułatwi to fakt, iż wyroby ceramiczne i akrylowe KOŁO wykonane są w tym samym odcieniu bieli, dzięki czemu idealnie do siebie pasują. KOŁO przywiązuje dużą wagę również do detali, które tak naprawdę nadają klimat łazience. Dlatego zarówno w meblach, jak i kabinach prysznicowych można znaleźć estetyczne relingi na ręczniki, każda kolekcja mebli wyróżnia się ciekawą formą uchwytów, a przyciski do stelaży odpowiadają najnowszym trendom wzorniczym.

Łazienka w TWOIM stylu

Szeroki asortyment produktów KOŁO pozwala na wykreowanie w łazience wymarzonego wnętrza i urządzenie go w dowolnej stylistyce. Można zdecydować się na tradycyjną estetykę i wybrać produkty o prostej i klasycznej formie lub stworzyć aranżację bardziej nowoczesną wybierając wyposażenie stworzone według bardziej odważnych projektów. Miłośnicy nowoczesnej elegancji docenią ceramikę i meble z serii QUATTRO, które w spójny sposób połączyć można z wannami prostokątnymi z linii CLARISSA lub MODO. Zwolennicy wyrazistych linii mogą zdecydować się także na serię PRECIOSA 2, w ramach której znaleźć można umywalki oraz dopasowane do nich stylistycznie miskę ustępową, bidet czy szafki.

Rozwiązania na każdą powierzchnię

Urządzając łazienkę zadbać należy nie tylko o jej wygląd, ale i funkcjonalność, a przy tym niemałe znaczenie ma powierzchnia pomieszczenia. Poszczególne elementy wyposażenia dostępne są w różnych rozmiarach i do różnego typu zabudowy, co pozwala zaaranżować zarówno małą łazienkę w bloku, jak i przestronny salon kąpielowy tak, aby jak najefektywniej wykorzystać dostępną przestrzeń. W ofercie KOŁO można znaleźć linie stworzone specjalnie z myślą o nietypowych wnętrzach, jak ceramika NOVA TOP PICO przeznaczona do małych łazienek. W dużych pomieszczeniach, w których możemy pozwolić sobie na montaż większej liczby urządzeń i wyposażenia, dobrze sprawdzą się serie, które oferują umywalki o większych gabarytach, umywalki asymetryczne czy meblowe, jak seria VARIUS lub STYLE. Do większych salonów kąpielowych warto wtedy rozważyć zakup wanny narożnej lub, jeśli pozwala na to metraż, kabiny typu walk-in.

Łatwy montaż

Do każdego produktu z asortymentu KOŁA bez problemu można dobrać też akcesoria i elementy montażowe. W ofercie firmy są stelaże do umywalek, misek ustępowych, bidetów i pisuarów, które umożliwiają prostą i sprawną instalację sprzętów i dają gwarancję ich pełnej funkcjonalności. Dostępne są także postumenty, obudowy, zagłówki i uchwyty do wanien, przyciski spłukujące do stelaży, oraz syfony. Wszystkie spełniające najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. To szczególnie istotne, gdyż wybór tych elementów wyposażenia często nastręcza trudności. Tak kompleksowa i spójna oferta sprawia, że z KOŁEM urządzanie łazienki staje się proste i wygodne jak nigdy dotąd.