Koło nagrodzone statuetkami wybór roku 2011

Ego by AC

Tegoroczny konkurs miesięcznika Łazienka zakończył się kolejnym sukcesem wyrobów KOŁO. Główne nagrody „Wybór Roku 2011”, w swoich kategoriach, zdobyły ceramika OVUM i meble EGO/OVUM zaprojektowane przez Antonio Citterio.

 

Celem konkursu jest promowanie dostępnych na polskim rynku wyrobów łazienkowych. Kilkunastoosobowe jury, w składzie którego są wybitni projektanci, architekci oraz dziennikarze ocenia m.in. wzornictwo, jakość oraz nowatorskie rozwiązania. Nagrodzone w konkursie produkty wyznaczają trendy i kierunki, w których zmierza współczesna łazienka.

 

Satysfakcja z wyników konkursu jest tym większa, gdyż w jego dziesięcioletniej historii KOŁO zdobyło aż dziesięć głównych nagród i kilkanaście wyróżnień. Świadczy to m.in. o stałym utrzymywaniu wysokiego poziomu designu oraz jakości wykonania – mówi Dominik Zawadzki, Dyrektor Marketingu. Tegoroczne nagrody zbiegły się z niedawno odświeżonym wizerunkiem KOŁO, co potwierdza właściwy kierunek rozwoju naszej marki – dodaje Zawadzki.

 

Podczas uroczystości, która odbyła się w Hotelu Polonia w Warszawie 28 marca br., nagrody odebrali: Dominik Zawadzki - za ceramikę OVUM i Michał Roszkowski - za meble EGO/Ovum. Pamiątkowe statuetki wręczali: Marta Matracka, Red. Nacz. miesięcznika Łazienka oraz Bartosz Bezubik, Wiceprezes Wydawnictwa Publikator.

Z okazji jubileuszu 10-lecia konkursu, Sanitec Koło otrzymało, jako jedna z nielicznych firm, Nagrodę Specjalną za aktywne wspieranie idei konkursu.

 

Nagrody „Wybór Roku” cieszą się wielkim uznaniem w branży łazienkowej, a najwyższa ocena jury jest doskonałą rekomendacją zarówno dla przedstawicieli firm handlowych, jak i klientów detalicznych.