Procesy produkcyjne

Aby zapewnić doskonałą formę, perfekcyjny design i przykuwające oko kształty, nasze produkty tworzone są z niebywałą starannością.

Każdy koncept tworzony przez naszych legendarnych projektantów musi przebyć całą drogę w nienaruszonym stanie – od deski kreślarskiej, aż po finalny produkt, zachwycający swym wykonaniem. Procesy produkcyjne, dzięki którym KOŁO tworzy wyprzedzające czas produkty, opierają się na trzech założeniach: najlepszych na rynku, sprawdzonych surowcach; doświadczonej ekipie specjalistów oraz zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań, w specjalnie do tego stworzonym parku maszynowym.

Miłe w dotyku, ciepłe wanny, idealnie wyprofilowane, nowoczesne brodziki oraz doskonale skrojone, stylowe elementy kabin prysznicowych powstają w polskiej fabryce, w Ozorkowie. Procesy produkcyjne kontrolowane są cały czas przez grono najwyższej klasy specjalistów, gwarantując nowoczesną, smukłą perfekcję za każdym razem.

Ceramika z kolei powstaje w osławionych zakładach w Kole i Włocławku. Tam setki osób pracują nad tym, aby toalety, umywalki, bidety i inne produkty były idealnie dopracowane i perfekcyjnie gładkie. Tam znajdują się także działy odpowiedzialny za tworzenie produktów, które zmieniły oblicze łazienki – misek KOŁO Rimfree. Poprzez wysiłek wkładany w osiąganie doskonałości w tworzeniu produktów ceramicznych chcemy jeszcze nie raz zadziwić naszych klientów jakością i unikalnym designem ceramiki.

Zawsze jeden cel – produkt o najwyższej jakości!