Zadbamy o Ciebie

Każdy, kto podejmuje u nas pracę, może mieć pewność, że rozpocznie swoją przygodę w zgranym zespole.

 

Nasi pracownicy, to ludzie otwarci i lubiący ze sobą przebywać. Dzięki temu tworzymy twórczą i koleżeńską atmosferę. Biorąc pod uwagę rolę, jaką przypisujemy ludziom w naszej firmie, staramy się doskonalić warunki sprzyjające realizacji wyznaczonych im zadań i celów. Realizujemy to np. poprzez szeroki pakiet socjalny, w którego skład wchodzą m. in.:

-opieka medyczna,
-ubezpieczenia połączone z pakietami inwestycyjnymi,
-dofinansowanie nauki języków obcych,
-liczne zajęcia sportowe,
-czy preferencyjne ceny na nasze produkty.

Ubezpieczenia

Każdy z pracowników ma możliwość uczestniczenia w ubezpieczeniu na życie i od nieszczęśliwych wypadków, a także w Grupowym Ubezpieczeniu z Funduszem Inwestycyjnym, w ramach III filaru. Koszty ubezpieczenia pokrywane są przez firmę Koło.

 

Opieka medyczna

Wszyscy pracownicy są objęci bezpłatną opieką medyczną, której zakres jest realizowany we współpracy z Centrum Medycznym LIM. Opieka obejmuje badania profilaktyczne niezbędne do wykonywania pracy, szczepienie przeciw grypie oraz wizyty u internistów.
Dodatkowo pracownicy mogą rozszerzyć zakres opieki medycznej (o wizyty u lekarzy specjalistów, szeroki zakres badań, szczepienia oraz zniżki na leczenie stomatologiczne) obejmując nią również członków swoich rodzin.

 

Działalność socjalna w ramach ZFŚS

Pracownicy i ich rodziny mogą możliwość korzystania z szerokiego pakietu socjalnego w skład którego wchodzą m.in.:

-sport i rekreacja,
-wypoczynek dzieci,
-talony świąteczne,
-pożyczki remontowe i budowlane,
-zapomogi losowe.

Imprezy integracyjne

W kalendarz firmowy wpisały się coroczne imprezy integracyjne. Wiosną organizujemy festyn na świeżym powietrzu dla pracowników firmy i ich rodzin. W grudniu Zarząd zaprasza pracowników na uroczystą Wigilię. Natomiast w jeden z przedłużonych weekendów, miłośnicy sportów wodnych wyjeżdżają łapać wiatr w żagle na Mazurach.