Łazienka Koło Łazienka Koło Łazienka Koło Łazienka Koło

Łazienka w kręgu zainteresowań

Wokół łazienki życie toczy się przez całą dobę. Myjemy w niej ręce, szczotkujemy zęby, bierzemy prysznic, golimy się, robimy makijaż, korzystamy z toalety, zażywamy relaksującej kąpieli – i tak w kółko. Dlatego tak ważne jest, żeby wyposażyć ją w rozwiązania, które zapewnią komfortowe korzystanie ze wszystkich stref łazienki, już od samego rana. To koło napędowe na nowy, dobry dzień.

Poznaj wybrane kolekcje marki Koło

geo

Geo

Dopracowane do ostatniej kropli

modo

Modo

Czystość absolutna

variform

Variform

DoWolność form

twins

Twins

Sekrety piękna w łazience

nova pro

Nova Pro

Wokół różnorodnych potrzeb

GEO. Dopracowane do ostatnie kropli

Orzeźwiający natrysk pozwala dobrze zacząć dzień, a ciepły, relaksujący prysznic to idealne zwieńczenie wieczoru. Dzięki rozwiązaniom KOŁO wygodną, solidną i bezpieczną kabinę dopasujemy do każdej łazienki. Będzie jej ozdobą, a montaż i utrzymanie jej w czystości nie sprawi większych problemów. Pobierz broszurę     »
GEO. Kabiny i brodziki GEO. Drzwi do wnęki lub do kompletowania ze ścianą GEO. Panele poszerząjace do drzwi
Dowiedz się więcej o kolekcji Geo   ❱❱❱

MODO. Czystość absolutna

W toalecie najważniejsza jest maksymalna higiena. KOŁO proponuje idealne rozwiązanie: Rimfree, czyli miski ustępowe bez kołnierza. Brud nie ma gdzie się gromadzić, a utrzymanie czystości staje się o wiele łatwiejsze.

Jeśli umywalka, to również mydło, szczoteczki do zębów, ręczniki, golarka i wiele innych przyborów toaletowych. Kolekcja MODO oferuje wygodne, szerokie powierzchnie odkładcze umywalek i pojemne szafki na kosmetyki.

Pobierz broszurę     »
MODO. Szafki podumywalkowe MODO. Wygodne, prostokątne wanny MODO. Duży wybór umywalek
w miskach Rimfree można zmniejszyć ilość bakteri nawet o 95%
Dowiedz się więcej o kolekcji Modo   ❱❱❱

VariForm. DoWolność form

Umywalka to najczęściej używany sprzęt w łazience.
Od niej dobrze jest zacząć myślenie o charakterze całego pomieszczenia. Właśnie dlatego KOŁO proponuje tak wiele rozwiązań, które dają nieograniczone możliwości aranżacji. Wyrazistość prostokątnych krawędzi, miękkość owalnych kształtów, łagodność elipsy, doskonałość koła? Wolność wyboru należy do ciebie. Pobierz broszurę     »
VariForm. Szeroki wybór kształtów VariForm. Wszystkie formy VariForm. Duży wybór rozmiarów
Dowiedz się więcej o kolekcji VariForm   ❱❱❱

TWINS. Sekrety piękna w łazience

Kosmetyczny minimalizm czy zamiłowanie do niezliczonej ilości kolorowych buteleczek i słoiczków? Rozwiązania KOŁO dotyczące przechowywania rzeczy w łazience odpowiadają na różne potrzeby. Najważniejsze jest jednak lustro, przed którym możemy używać do woli naszych sekretnych przyborów.
TWINS. Szafki podumywalkowe TWINS. Wybór kolorów i wykończenia TWINS. Szafki wiszące z lustrem w różnych szerokościach
Dowiedz się więcej o kolekcji Twins   ❱❱❱

NOVA PRO. Wokół różnorodnych potrzeb

Szukasz czegoś doskonałej jakości i w dobrej cenie?
Jeśli potrzebujesz wyposażenia do łazienek szytych na miarę, na specjalne potrzeby, malutkich, dodatkowych, dla gości, ale również tych dużych – zapoznaj się z kolekcją NOVA PRO. Wśród jej rozwiązań każdy znajdzie coś dla siebie.
Nova Pro. Umywalki w różnych kształtach Nova Pro. Duży wybór rozmiarów umywalek Nova Pro. Meble łazienkowe w dwóch kolorach
Dowiedz się więcej o kolekcji Nova Pro   ❱❱❱

Sprawdź nasze porady:

powrót »