Keramag

Keramag to silna marka, o wyjątkowym charakterze. Tworzy kolekcje wyposażenia łazienek, odznaczające się wyjątkową dbałością o szczegóły i przeznaczone dla wymagających klientów. I tak działa już od 100 lat!

Keramag kreuje produkty o wysokiej jakości i świetnym wzornictwie, precyzyjnie trafiając w wyrafinowane gusta swoich odbiorców. Dzięki swojemu przywiązaniu do wartości Keramag jest jedną z wiodących marek ceramiki łazienkowej i częścią międzynarodowej grupy Geberit.

Ponad 12 000 pracowników w 40 krajach generuje dla Geberit sprzedaż netto w wysokości 2,9 mld CHF. Akcje Geberit są notowane na SIX Swiss Exchange. Oferowane produkty pod marką Keramag to umywalki, miski WC, brodziki i kabiny prysznicowe, a także wanny i meble łazienkowe.

Od końca 2017 roku oferta marki Keramag prezentowana jest na nowej, dedykowanej stronie interentowej. Znajdziecie na niej Państwo pełną ofertę produktów dostępnych w Polsce, inspiracje łazienkowe, a także niezbędę dokumenty, takie jak rysunki techniczne, pliki 2 i 3D oraz atesty i dopuszczenia.

Zapraszamy na stronę www.keramag.pl.