Broszura public

Oddajemy w Państwa ręce nowy katalog GEBERIT PUBLIC ze wszystkimi niezbędnymi materiałami do projektowania toalety publicznej i nowocześnie zaprojektowanymi kartami produktów zarówno marki GEBERIT jak i KOŁO.

 

Cały materiał składa się z trzech części:

 

ZIELONE BUDOWNICTWO

Projektując, wznosząc i użytkując zielone budynki, jednocześnie spełniamy nasze bieżące potrzeby, a także dbamy o to, aby następne pokolenia mogły w równej mierze zaspokoić swoje przyszłe potrzeby. To właśnie zrównoważone budownictwo jest tym kierunkiem, dzięki któremu Europa i świat są w stanie w znaczący sposób ograniczyć emisję CO2, zużycie nieodnawialnych zasobów, przyczynić się do poprawy jakości powietrza oraz sytuacji ekonomicznej, zdrowia i samopoczucia ludzi.

 

NOWOCZESNE WZORNICTWO

W ostatnich latach słowo „design” zrobiło prawdziwą karierę na stałe wchodząc do naszego codziennego języka. Na szczęście wraz z tym trendem zmienia się również nasze postrzeganie otoczenia i oczekiwania związane z jego kształtowaniem. Zarówno w dużej skali, jak w przypadku całych miast czy dzielnic, jak i w skali mikro, na poziomie pojedynczych przedmiotów użytkowych, możemy dostrzec coraz istotniejszą rolę dobrego projektu. W tym zeszycie mierzymy się z tematem specyficznej roli nowoczesnego wzornictwa w budynkach użyteczności publicznej.

 

BEZPIECZEŃSTWO I DOSTĘPNOŚĆ

Większość otaczających nas produktów i rozwiązań jest uniwersalna czyli akceptowalna przez ogół użytkowników. Jednak tam gdzie na pierwszym planie pojawiają się ergonomia, bezpieczeństwo czy też higiena, a co za tym idzie nasze zdrowie i dobre samopoczucie temat staje się bardziej wrażliwy. Jeśli dodatkowo użytkownicy mogą różnić się od siebie tak, jak osoba w podeszłym wieku różni się od przedszkolaka, należy zdecydowanie postawić na rozwiązania do zadań specjalnych.