Wyposażenie łazienek

Czy dostępne są kabiny prysznicowe o nietypowych wymiarach?

Tak. Na przykład w ofercie KOŁO znajdują się drzwi prysznicowe i ścianki boczne umożliwiające niestandardową zabudowę wnęk prysznicowych i wanien oraz specjalne profile umożliwiające łączenie różnych modeli drzwi, ścianek bocznych i kabin. Więcej: Nietypowe zabudowy wnęk i wanien »

Co to jest bidet i do czego służy?

Do niedawna ze względu na małe łazienki bidet nie był zbyt popularnym urządzeniem. Obecnie coraz częściej montowany w łazienkach. Ułatwia utrzymanie higieny osobistej w ciągu dnia. Przez wielu wykorzystywany także jako "umywalka do nóg". Przykłady bidetów: Ceramika i meble »

Jakie są zalety akrylu sanitarnego?

Akryl sanitarny to doskonałe, nowoczesne tworzywo. Jest ciepły w dotyku, posiada trwały połysk, jest odporny na większość środków chemicznych używanych w gospodarstwach domowych, posiada jednolitą barwę na całej grubości płyty. Akryl łatwo jest utrzymać w czystości, ponieważ gładka powierzchnia akrylowa wyjątkowo łatwo poddaje się wszystkim zabiegom czyszczącym.

Gdzie można kupić samą spłuczkę ceramiczną?

W każdej serii ceramiki łazienkowej KOŁO można osobno kupić spłuczkę i osobno miskę ustępową kompaktową. Dodatkowo jest możliwość kupienia spłuczek z tworzywa, do kompletowania z miskami stojącymi (tzw. dolnopłuki). Adresy wszystkich salonów oferujących nasze produkty znajdziecie w zakładce "Gdzie kupić".

Gdzie można kupić uchwyty do wanien?

KOŁO oferuje chromowane uchwyty Standard i Mondane, które pasują do wanien prostokątnych Comfort, Gamma i Laguna i w znakomity sposób podnoszą komfort użytkowania i ułatwiają wchodzenie i wychodzenie z wanny. Uchwyty należy zamontować przed zainstalowaniem wanny w łazience.

Czy brodziki KOŁO można kompletować z kabinami innych firm?

Tak. Polecamy jednak kompletowanie kabin KOŁO wyłącznie z brodzikami tej samej firmy ze względu na dopasowanie wzornicze i wymiary brodzików. Jest to szczególnie istotne w przypadku brodzików półokrągłych, których promień jest dopasowany do promienia kabiny prysznicowej.