Nowości 2021

umywalka Nova ProPremium

Uzupełnij tradycję, otwórz się na nowoczesność

Ubiegły rok upłynął dla marki KOŁO pod hasłem unowocześnienia łazienek i zapewniania im modnych, zaskakujących wzorniczo propozycji. Kryte mocowania, niskie ranty umywalek, ostre krawędzie mebli łazienkowych – dzięki nim cały koncept łazienkowego wnętrza sam dopasowywał się do preferowanych przez architektów rozwiązań.
 

W tym roku nowe produkty KOŁO kontynuują zeszłoroczny trend, proponując dodatkowe rozwiązania do nowoczesnych łazienek. Nie oznacza to jednak, że zapomnieliśmy o tych, którzy swoje wnętrza chcą projektować zgodnie z tradycyjnymi wskazaniami, nie rezygnując jednocześnie z wygody i funkcjonalności.
 

Nowoczesna dynamiczna, zauważalna 

Kolekcja Nova Pro Premium, która zdążyła w ciągu roku rozwinąć skrzydła, pozwala w tym roku na jeszcze większą dowolność w spełnianiu marzeń o pięknej łazience. Tym razem za sprawą umywalek Nova Pro Premium! 

Instalowane bezpośrednio na blacie, wyróżniające się niskim rantem, zachęcające organicznymi krawędziami wewnętrznymi – samodzielnie zaprojektujesz z nimi strefę umywalki! Wybierz odpowiednią szerokość oraz materiał i rozmiary blatu a umywalki Nova Pro Premium staną się jego niezaprzeczalną ozdobą. Minimalna wysokość rantu sprawi, że cała strefa umywalki nabierze lekkości i swobodnego charakteru.

Aby zapewnić świetny wygląd kąpielowej części łazienki i uzupełnić lekkie kompozycje z umywalkami Nova Pro Premium, prezentujemy nową linię wanien KOŁO Avena. Ich miękkie wewnętrzne kształty, niewielka wysokość rantu oraz przyjemna w dotyku powierzchnia to nowy rodzaj komfortu – oraz źródło wzorniczej inspiracji!

Tym, którzy preferują większą wizualną wagę każdego produktu, z pewnością spodoba się nowa linia umywalek z dobrze znanej kolekcji Nova Pro. Prostokątne, wyposażone w przestronną powierzchnię odkładczą, odpowiednio głębokie, znajdą zastosowanie w łazienkach, w których stawia się przede wszystkim na funkcjonalność. Zdecydowanie staną się jednym z najbardziej zauważalnych detali, w łazience. Co więcej, dzięki możliwości wyboru między wariantami z otworem na baterię lub bez niego a także z przelewem i bez, dostosujesz je do potrzeb i designu.

seria Rekord marki Koło

Tradycyjna, pewna, niezawodna

KOŁO pochyla się w tym roku nad projektami łazienek o tradycyjnym designie, w których wciąż dominują kompaktowe miski WC oraz obłe, łagodne kształty ceramiki. W tym roku królują bezwarunkowo serie Nova Pro i Nova Pro Premium, która zaskakuje szeregiem rozwiązań w zakresie eleganckich misek kompaktowych. Najważniejszym z nich jest sposób tworzenia tylnych części misek WC, które mają subtelnie ukryć niedoskonałe części instalacji kanalizacyjnej. Smukły łuk ukrywający rurę z pewnością stanie się eleganckim i powszechnym rozwiązaniem. Miski WC z tej kolekcji znaleźć można w różnych wariacjach – klasycznej, kołnierzowej oraz udoskonalonej wersji bez kołnierza a także odpowiednio skróconej, by pasowała do małych łazienek.

Myślący o odświeżeniu wnętrza toalety powinni też zapoznać się z nowościami w kolekcji Rekord. Tam pojawiły się również nowe kompakty, nieco bardziej zaokrąglone od tych z serii Premium, ale za to bardziej wpasowujące się w łagodne wzornictwo klasycznych, dobrze nam znanych łazienek. Te również wyposażono w technologię spłukiwania bez kołnierza Rimfree.

Uzupełnieniem łazienki będą także nowe umywalki w dwóch wariantach rozmiarowych – 45 i 65 centymetrów o uniwersalnym i funkcjonalnym półokrągłym kształcie. 

 

Kompletne rozwiązania do łazienek

Nie brakuje osób, które podczas wyboru produktów świetnie czują się, decydując się na kompletne i wszechstronne rozwiązania. Dlatego z pewnością zachęci ich wybór zestawów Koło All-In-One, pozwalających na szybką i bezproblemową instalację stelaża podtynkowego i wszystkich jego elementów. 

Takie komplety składają się ze wspomnianego stelaża oraz przycisku spłukującego, natomiast w wariantach Plus – również z miski wiszącej bez wewnętrznego kołnierza oraz deski wolnoopadającej. Sam stelaż to również niebagatelna propozycja – to słynny Technic GT, który znalazł zastosowanie w tysiącach polskich domów. Wykorzystano w nim także moduł SmartFresh. To system pozwalający na odświeżanie łazienki przy każdym spłukaniu wody. Kostki odświeżające, w przeciwieństwie do innych rozwiązań tego typu, nie wpadają do zbiornika spłuczki, ale do specjalnego koszyczka. Dzięki temu aktywowane są dopiero w momencie naciśnięcia przycisku. Oznacza to, że wewnętrzne elementy spłuczki, takie jak zawory, nie są narażone na kontakt z substancjami zawartymi w kostce, co oznacza, że zachowują dłuższą żywotność.

Wszystkie miski dołączone do takich zestawów zostały wyposażone w technologię KOŁO Rimfree. Dzięki temu bez względu jaką toaletę wybierzesz, zawsze zyskasz wysokiej klasy ochronę przed zarazkami. Rimfree to brak wewnętrznego kołnierza miski WC. Dzięki temu nie ma miejsc, w których mogłyby rozmnażać się groźne zarazki, sprzątanie toalety jest dużo łatwiejsze a sama miska wygląda po prostu dużo estetyczniej. Warto zwrócić też uwagę na dołączone do kompletu miski WC z serii Modo i Nova Pro Premium – półkryte i kryte mocowania gwarantują łatwiejsze utrzymanie czystości także zewnętrznej powierzchni miski WC.

Stelaż podtynkowy Koło Technic GT

Nowe produkty Koło to rokrocznie nowe możliwości tworzenia pięknych i funkcjonalnych łazienek. Wykorzystaj tę okazję i zaprojektuj zupełnie nowe wnętrze pamiętając, że z marką Koło stworzysz unikalną i niepowtarzalną łazienkę. Jak zawsze w dobrym stylu.