Zielony 

Zielony jest kolorem odświeżającym, uspokajającym, kojącym nerwy, zaprowadzającym równowagę, przywracającym spokój i wyciszenie. To kolor przyrody, wiosny i odnowy życia. W zależności od tonacji i odcieni można go stosować we wszystkich stylach aranżacji wnętrza - od klasycznych i rustykalnych (złamane, stonowane odcienie) aż po awangardowe i nowoczesne (czyste ostre kolory). Nawet jeśli kolor ten nie będzie dominował w naszej łazience, można ożywić wnętrze przez zielone akcenty - takie jak choćby naturalna bądź sztuczna roślinność.

Świetlista zieleń, przypominająca barwą patynę na miedzi to odcień wykorzystywany w tradycyjnej węgierskiej sztuce ludowej. Doskonale pasuje jako akcent kolorystyczny we wszystkich naturalnych aranżacjach, pięknie współgrając z kolorami drewna i piaskowymi odcieniami.

Ciemna zieleń to głęboki, myśliwski kolor. Barwa lasu, która doskonale komponuje się ze wszystkimi stylami. Dzięki oparciu na naturze zieleń ta doskonale współgra z ustawieniami w obiektach sezonowych, ale może również pojawić się w bardziej formalnych miejscach.

Morska zieleń - świeży, pastelowy odcień, który w każdej łazience wprowadza nastrój lekkości i przejrzystości. Oferowana przez ten kolor czystość i świeżość doskonale współgra z innymi, ciemniejszymi zieleniami.

Turkus

Turkusowy to jeden z najbardziej "łazienkowych" kolorów - kojarzy się z morzem, wodą i egzotycznymi wakacjami. Różne odcienie turkusu zastosowane w łazience sprzyjają relaksowi i odprężeniu. Połączenie w jednym odcieniu zieleni i błękitu sprawia, że łazienka wydaje się świeża, czysta i znacznie większa niż jest w rzeczywistości. Na turkusowym tle bardzo pięknie prezentuje się także przezroczysta i biała ceramika.

Zobacz nasze kolekcje produktów.