Wanny Clarissa – wyrafinowana elegancja

Clarissa

Poznaj całą ofertę na wanny serii Clarissa.

 

Wanna KOŁO Clarissa to połączenie niepowtarzalnej formy i najwyższej jakości. Unikalny kształt przywodzi na myśl spokój i atmosferę relaksu. Mając w łazience wannę KOŁO Clarissa możesz pozwolić sobie na delikatną, odprężającą kąpiel. Zawsze w dobrym stylu. Clarissa to trzy modele, każdy o niepowtarzalnym kształcie. Prostokątna, owalna i asymetryczna wanna Clarissa świetnie nadaje się do stworzenia klimatu świeżości i czystości.

Asymetryczny wariant wanny jest dowodem na to, że tradycyjne kształty nie muszą być koniecznością. Unikalne proporcje zachwycają designem. Kształt prostokątny daje nieograniczone możliwości, dopasowując się do każdej łazienki. Wariant owalny charakteryzuje się wysmakowaną elegancją, o najwyższym stopniu harmonii. Jest także szczególnie miły dla oka.

Aranżując łazienkę, możemy wedle uznania kompletować pasujące do niej kształty, dodatki i kolory. Niezwykły design zadowoli najbardziej wymagających użytkowników. Charakterystyczna budowa wanny KOŁO Clarissa dowodzi, że nie jesteśmy skazani na zwyczajne formy. Stylową linię idealnie dopasowano do kształtów ciała. Zadowoli każdy gust.

Akryl, odporny na zarysowania i pękanie, pozwala cieszyć się odprężającą kąpielą w każdym momencie. Zamiast martwić się o uszkodzenia czy rysy, można skupić się na stworzeniu wymarzonej atmosfery podczas kąpieli. Dodatkowo, wyjątkowym udogodnieniem jest zagłówek. Jego idealne wyprofilowanie umożliwia wygodne oparcie głowy. Z myślą o błogim, nieprzerwanym relaksie.

 

Sprawdź całą ofertę wanien