Nowe zestawy kabinowe KOŁO: zawsze w dobrym stylu!

Kabina ULTRA - zestwy kabinowe Koło

Brakuje Ci czasu na dobór poszczególnych elementów wyposażenia łazienki? A może nie wiesz jakie produkty ze sobą połączyć, aby uzyskać pożądany efekt? W ofercie marki KOŁO pojawiły się nowe zestawy kabinowe. Dzięki nim mamy pewność, że wybierzemy dobrze już za pierwszym razem. Ponadto, zakup zestawu kabinowego to aż o 5% niższa cena.

Zobacz pełną oferte zestawów kabinowych.

Bezprofilowa kabina KOŁO Next to propozycja o ponadczasowym designie, wzbogacona powłoką Reflex Koło, na której drobne krople wody łatwo łączą się w większe i szybko spływają, eliminując osadzanie się zabrudzeń. Dzięki temu jej powierzchnia jest wyjątkowo łatwa w utrzymaniu czystości. Wraz z brodzikiem KOŁO Terra – niskim, o charakterystycznym, minimalistycznym designie z prostym rantem, tworzy połączenie idealne sprawiając, że wnętrze nigdy się nie znudzi i pozostanie zachwycające na długie lata.

Półokrągła, klasyczna kabina KOŁO Geo6, o wymiarach na tyle dogodnych, że z łatwością można poruszać się w jej wnętrzu. Konstrukcja kabiny jest wyjątkowo szczelna, a drzwi przesuwają się nadzwyczaj lekko – wystarczy delikatne pchnięcie. W komplecie z brodzikiem KOŁO Standard Plus, zapewni komfort korzystania dla całej rodziny. Dzięki kompaktowej konstrukcji, sprawdzi się nawet w małej łazience

Kabina KOŁO Ultra w zestawie z brodzikiem KOŁO Pacyfik to propozycja do nowoczesnych wnętrz o eleganckim, stylowym charakterze. Wyraźny kształt oraz prosta forma kabiny to doskonały wybór dla osób ceniących sobie wzornictwo na najwyższym poziomie, przy jednoczesnej trosce o funkcjonalność wnętrza. Dodatkowo, dzięki specjalnej powłoce ScreenGuard, ścianki kabiny są niezwykle odporne na uszkodzenia i nawet w wyniku silnego uderzenia nie rozpadną się na drobne kawałki.