Koło bieganiem stoi – drużyna Geberit startuje w Grand Prix Koło

Mieszkańcy Koła pokochali bieganie i udowadniają to, biorąc udział w biegach organizowanych na terenie miasta i powiatu. Nowy rok zapowiada się pod tym kątem bardzo obiecująco. Do najstarszego w regionie Biegu Warciańskiego, dołączyła nowa impreza skierowana dla biegaczy – Grand Prix Koło 2017, a w nim specjalny Bieg o puchar dyrektora Firmy Geberit Produkcja.

Grand Prix Koło 2017 to cztery imprezy biegowe organizowane od wczesnej wiosny, aż do jesieni. Uczestnicy biegów będą mieli do wyboru pokonanie dystansów 5 i 10 km oraz udział w marszu Nordic Walking na dystansie 5 km. Na pierwszy bieg organizatorzy zapraszają już w najbliższą sobotę 4 marca. W biegu weźmie udział grupa 30 pracowników firmy Geberit. Uczestnicy pierwszego biegu będą mieli do pokonania dystans 5 kilometrów. Wydarzenie to nie tylko biegi, ale to również doskonała okazja do kibicowania, do czego gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców Koła i okolic.

Organizatorami Grand Prix Koło 2017 są Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kole oraz Urząd Miejski w Kole, współorganizatorami biegów są firmy: Geberit, Andre, stowarzyszenie Malinowa Mamba i MLUKS Triathlon.