Marka KOŁO wzbogaciła ofertę o nową asymetryczną wannę Split. Wannę można kompletować ze specjalnie dedykowanym do niej parawanem nawannowym. Dzięki temu nowoczesnemu połączeniu, wanna przystosowana jest zarówno do relaksującej kąpieli, jak i do orzeźwiającego prysznica.

Salony kąpielowe są strefą wyciszenia i relaksu. Wanny są komfortowym rozwiązaniem, pozwalającym na pełne odprężenie w atmosferze domowego SPA. Przestrzeń i ergonomiczne kształty wanny zachęcają do zabawy w wodzie z dziećmi oraz długich, odprężających kąpieli z książką. Z kolei rano w pośpiechu możemy wziąć szybki prysznic, dzięki zasłonięciu wanny szklanym parawanem, który zapobiegnie rozlewaniu się wody w łazience.

 

 

 

 Nowe modele wanien Split

Wanna Split z parawanem z przezroczystego szkła pozwoli cieszyć się zarówno długimi, relaksującymi kąpielami, jak i szybkim, orzeźwiającym natryskiem. Dostępne są wanny prawo i lewostronne z panelami przednimi i bocznymi. Odpływ został umiejscowiony po środku wanny. Dla zwiększenia naszego komfortu do wanny możemy jako dodatkową opcję, skompletować zagłówek, na którym oprzemy głowę podczas kąpieli. Specjalnie zaprojektowany kształt powoduje, że powierzchnia jest także niezwykle łatwa do utrzymania w czystości.

 

 

 Zobacz wszystkie produkty Split.