Kabina prysznicowa KOŁO ULTRA – dbanie o czystość i bezpieczeństwo

Kabina prysznicowa KOŁO ULTRA – dbanie o czystość i bezpieczeństwo w łazience nie było jeszcze tak proste

Najnowsza kabina prysznicowa KOŁO ukrywa przed wzrokiem... swoje innowacyjne rozwiązania. Ale tylko po to, by działały jeszcze skuteczniej. Utrzymanie czystości w strefie prysznica będzie teraz ULTRA-proste.

ULTRA higienicznie

Widoczne elementy kabiny Koło ULTRA ograniczają się w zasadzie do delikatnie zarysowanych profili oraz uchwytów. Tak jak sama kabina swoją lekką formą „ucieka” przed wzrokiem, tak dzięki wsparciu
w postaci kilku innowacji łatwo usuniemy wszelkie zabrudzenia. W kabinie KOŁO ULTRA zredukowaliśmy miejsca, w których mogłyby gromadzić się wilgoć, kurz i zabrudzenia. Pomagają w tym  zamknięte profile oraz szkło z powłoką REFLEX, które skutecznie ogranicza powstawanie zacieków i osadów. Innowacyjny system prowadzenia drzwi pozwolił na wyeliminowanie standardowych rolek – to tutaj gormadził się szczególnie uporczywy osad i kamień. Przesuwne drzwi kabiny przylegają do dolnego profilu dzięki działaniu magnesów neodymowych, które nie ulegają rozładowaniu. Dolną część ruchomej ścianki wystarczy lekko pchnąć (system Push2Clean), by mieć nieograniczony dostęp do tej części kabiny, w której styka się ona z brodzikiem. Dzięki temu brud nie gromadzi się w trudno dostępnych miejscach a kabinę można łatwo oczyścić.

Wilgoć i kurz nie mają też dostępu do górnych profili, które stanowią teraz jednorodną, prostą z zewnątrz konstrukcję. Szynę po której prowadzone są podwójne łożyska całkowicie zasłonięto od góry i boku,
w efekcie czego woda spływa tylko i wyłącznie po ściance, a kurz nie dostaje się pod osłonę.

ULTRA bezpiecznie

Komfortowa łazienka musi zapewniać bezpieczeństwo, dlatego w kabinie KOŁO ULTRA zastosowaliśmy specjalne szkło ScreenGuard adaptujące rozwiązania znane dotąd z szyb samochodowych. Dzięki nowej technologii, ścianki kabiny są niezwykle wytrzymałe – nawet po uderzeniu ich ciężkim i twardym narzędziem zachowują swój kształt i nie rozpadają się na drobne kawałki. W przypadku uszkodzenia szkła nie grozi nam pokaleczenie ostrymi odłamkami, bo tych po prostu nie będzie. Nawet przy bardzo silnym uderzeniu szkło może ulec pęknięciu lecz się nie kruszy.

Komfortowe dodatki

Kabina Koło ULTRA dostępna jest w wersji kwadratowej i półokrągłej. Każdy z modeli ma eleganckie profile i lekką formę. Proste i solidne metalowe uchwyty z wykończeniem chromowanym, znajdują się zarówno po wewnętrznej, jak i zewnętrznej stronie ruchomej ścianki. Całkowicie niewidoczne mocowania dodatkowo podkreślają jednorodną formę kabiny.

Firma KOŁO do kabiny ULTRA oferuje też funkcjonalne zawieszki montowane na górnym profilu. Można je wykorzystać do powieszenia szlafroka lub przyborów kosmetycznych wewnątrz lub na zewnątrz kabiny.

Zobacz wszystkie produkty ultra