Złoty Medal MTP dla WC typu Rimfree®

4U

Wisząca miska ustępowa 4U typu Rimfree marki Keramag zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich Instalacje 2014. Przyznawany przez ekspertów od trzydziestu lat medal jest jedną z najbardziej cenionych nagród na polskim rynku.

W tym roku Sąd Konkursowy pod przewodnictwem prof. dr hab. inż. Edwarda Szczechowiaka z Politechniki Poznańskiej uhonorował 16 produktów. Znajdująca się w tym gronie miska WC Rimfree® jest jedynym produktem z branży wyposażenia łazienek. 

„Złotą” WC będzie można zobaczyć na ekspozycji Firmy Koło w pawilonie nr 5 podczas MTP Instalacje 2014 w dniach 8-11.04.2014 r.

Wisząca miska WC 4U typu Rimfree® jest jednym z najbardziej innowacyjnych rozwiązań wyposażenia łazienkowego ostatnich lat. Pozbawiona wewnętrznego kołnierza ceramicznego, miska 4U Rimfree jest niezwykle łatwa w utrzymaniu czystości, co w łazience jest kwestią absolutnie priorytetową. W kanale doprowadzającym wodę do spłukiwania znajduje się specjalny rozdzielacz, dzięki któremu woda bardzo dokładnie obmywa wnętrze.

- Jest to kolejna nagroda dla WC typu Rimfree®. Wcześniej otrzymała m.in. „Wybór Roku 2013” miesięcznika Łazienka, oraz tytuł finalisty konkursu „Dobry Wzór 2013” organizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. M.in. uznanie jurorów i ekspertów spowodowało zwiększenie zainteresowania tego typu miskami. – mówi Krzysztof Brzeziński, Marketing Manager CEE.  - Właśnie dlatego oferta KOŁO wzbogaca się o dwa nowe modele WC Rimfree® serii ceramiki: Nova Pro i Life! Ich dodatkową zaletą jest oszczędne spłukiwanie 4/2 l – dodaje Brzeziński.

Goście odwiedzający targowe stoisko Firmy Koło mieszczące się w Mobilnej Sali Ekspozycyjno-Szkoleniowej zobaczą także wyroby najnowszych serii KOŁO – Nova Pro, Life! oraz kabinę Rekord i stelaż instalacyjny WC Technic GT.

Werdykt jury o przyznaniu Złotych Medali ogłoszono przed targami, aby konsumenci w osobnym konkursie internetowym na stronie www.zlotymedal.mtp.pl mogli przyznać „Złoty Medal – Wybór Konsumentów”.

Dowiedz się więcej o produktach Rimfree.