Firma Koło laureatem konkursu „Wybór Roku 2014”

MyDay

Wyroby z oferty Firmy Koło, po raz kolejny zostały nagrodzone w, trzynastym już, konkursie czasopisma „Łazienka”. Główną nagrodę i zaszczytny tytuł „Wybór Roku 2014” zdobyły meble łazienkowe myDay marki Keramag Design. Wyróżnienia specjalne przyznano produktom marki KOŁO: aranżacja łazienki Traffic i wanna asymetryczna Comfort Plus.

Jest to jedyny w Polsce konkurs skierowany do firm branży łazienkowej działających na rodzimym rynku. Jego celem jest m.in. promowanie najlepszych rozwiązań łazienkowych oraz pobudzenie zainteresowania tego typu wnętrzami. W tym roku zgłoszono 134 produkty w 17 kategoriach. Laureatów wybrało kilkunastoosobowe jury, w którym zasiadali m.in. wybitni projektanci, architekci i dziennikarze. Szczególną uwagę zwracali na nowatorskie rozwiązania, wzornictwo i jakość.

Wyniki konkursu ogłoszono na Forum Branży Łazienkowej organizowanym przez Wydawnictwo Publikator, które odbyło się 25 marca 2014 r. w Warszawie.

- Nagroda dla wyrobów marki Keramag Design, cieszy tym bardziej, gdyż jest to marka obecna na polskim rynku dopiero od połowy ubiegłego roku. Właśnie dlatego, uznanie ekspertów zasiadających w jury konkursu sprawiło nam taką satysfakcję. Najwyższa ocena specjalistów jest jednocześnie cenną wskazówką dla osób poszukujących designerskich produktów podczas urządzania łazienki. – mówi Krzysztof Brzeziński, Marketing Manager CEE.

Proste, harmonijne formy mebli myDay, połyskliwe odcienie bieli lub taupe, szklane tafle blatów szafek podumywalkowych oraz chromowane uchwyty - wszystko to wprowadza do łazienki lekkość i przestrzeń. Nowoczesne rozwiązania  takie jak np. praktyczny podział wnętrza szafek, ciche domykanie drzwi, lustra z oświetleniem LED decydują o komforcie użytkownika.

Wyróżnioną w konkursie aranżację łazienki KOŁO Traffic cechuje modny, miejski design połączony z dużą funkcjonalnością. Lekkie bryły, miękkie linie i cienkie krawędzie to klucz stylistyczny dla niezwykle wygodnych i praktycznych elementów wyposażenia łazienkowego.

Comfort Plus jest pierwszą wanną marki KOŁO z tak dużą liczbą dodatków i akcesoriów. Ergonomicznie wyprofilowane wnętrze z wygodnym oparciem pod plecy oraz podłokietniki są dodatkowymi zaletami wanny pełnej plusów.

Nagrody „Wybór Roku” cieszą się dużym uznaniem, a konkursowe logo zwraca uwagę klientów na sprawdzone i polecane przez specjalistów rozwiązania.

Zobacz wszystkie produkty Keramag Design.