Traffic. Lubię miasto

Traffic

Zobacz całą kolekcje Traffic. 

Lekka, miejska, niezwykle funkcjonalna seria ceramiki łazienkowej Traffic marki KOŁO jest propozycją zaaranżowania nowoczesnej łazienki, idealnie dostosowanej do życia na pełnych obrotach.

Nową serię łazienkową marki KOŁO wyróżnia modny, miejski design połączony z dużą funkcjonalnością. Lekkie bryły, miękkie linie i cienkie krawędzie to klucz stylistyczny dla niezwykle wygodnych i praktycznych elementów wyposażenia łazienkowego serii Traffic.

Zabawa kształtem

Głębokie umywalki z płaskim dnem, których funkcjonalność dopełniają szerokie powierzchnie odkładcze, otwierają zaskakujące możliwości aranżacyjne. Umywalki dostępne są w dwóch liniach, gdzie identyczna misa została odwrócona o 180 stopni. Taka zabawa kształtem pozwala na wybór wzoru, który najbardziej nam odpowiada.

Jeszcze więcej możliwości

Do wyboru jest łącznie 15 umywalek o szerokości od 45 do 120 cm. Niektóre modele przystosowane są do montażu z ozdobnym syfonem, a niektóre do kompletowania z dedykowaną szafką podumywalkową. Natomiast wszystkie można także zamontować na blacie. Umywalki 90 cm i 120 cm występują także w wersji do montażu z baterią ścienną.

Niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem w łazience np. przy sypialni jest duża umywalka dla dwojga o szerokości 120 cm z dwiema oddzielnymi misami. Do małej łazienki gościnnej najbardziej odpowiednia będzie umywalka o szerokości zaledwie 45 cm. Pośrednie wymiary umywalek można dokładnie dopasować do wielkości łazienki.

Wszystko na swoim miejscu

Perfekcyjne dopasowanie ceramiki i mebli łazienkowych gwarantuje stylistyczną czystość formy i niezwykły komfort użytkowania. Pojemne szafki podumywalkowe bez trudu pomieszczą wszystkie niezbędne drobiazgi. Dwie praktyczne szuflady ułatwiają przechowywanie wielu kosmetyków, przyborów toaletowych czy ręczników kąpielowych. Okucia ze zintegrowanym systemem płynnego, cichego domykania szuflad i drzwi zapewniają bezpieczeństwo i komfort podczas użytkowania. Wysoka szafka boczna wyposażona została w sześć półek oraz lustro zamontowane po wewnętrznej stronie drzwi.

Lakierowane na wysoki połysk meble, w kolorze białym lub platynowym odznaczają się wyjątkową trwałością i odpornością na działanie promieni UV.

Funkcjonalność przede wszystkim

Kolekcję Traffic odznacza duża spójność – stylistyczna i funkcjonalna. Wisząca miska ustępowa i bidet charakteryzują się systemem mocowania, który ułatwia utrzymanie czystości. Ta prosta, lekka forma nawiązuje do reszty kolekcji. Ważnym elementem, umożliwiającym postawę przyjazną środowisku, jest ekonomiczne spłukiwanie WC 4/2 litrami wody

Zobacz całą kolekcje Traffic.