Technic GT – stelaż podtynkowy nowość w ofercie KOŁO

Technic GT

Stelaże KOŁO Technic GT to kolejny krok w stronę nowoczesnej łazienki, spełniającej najwyższe standardy jakości.

W łazience widoczny jest wprawdzie tylko elegancki przycisk spłukujący, ale to co ukryte w ścianie jest nie mniej, a może nawet bardziej, ważne. Stelaż do WC charakteryzuje się wieloma zaletami, do których należy m.in. możliwość regulacji ilości wody do spłukiwania, łatwa obsługa serwisowa oraz trwała konstrukcja.

Nowoczesne wzornictwo
Do wyboru są różne modele przycisków, które po uwzględnieniu wersji kolorystyczno materiałowych dają aż 21 możliwości kompletowania ze stelażem. Oszczędna forma prostych geometrycznych wzorów oraz ich wykończenie ułatwia zastosowanie w łazience eleganckiej i stylowej. Jedną z nowości są przyciski Cameleon, o różnych kolory drewna lub szkła, a nawet z frontem wykonanym z lustra.

Oszczędność i wygoda
Armatura zainstalowana w stelażu daje możliwość wyboru spłukiwania 6/3 lub 4/2 litra. Zapewnia to długofalowe oszczędności i satysfakcję z dbałości o środowisko naturalne. Kolejnym nowoczesnym rozwiązaniem jest wyjątkowo cichy i oszczędny zawór napełniający. Rozpoczęcie napełniania zbiornika następuje po całkowitym zamknięciu zaworu spustowego, daje to dodatkową oszczędność 0,5 l wody przy każdym spłukaniu.

Gwarancja niezawodności
Solidna konstrukcja jest gwarancją niezawodności stelaża przystosowanego zarówno do zabudowy lekkiej jak i ciężkiej. Do niewątpliwych atutów całej konstrukcji należy także łatwy i szybki montaż tzw. tradycyjny lub w narożniku. Specjalne wsporniki ścienne powodują, że ustawienie i wyregulowanie ramy jest łatwe, nie wymaga specjalnych narzędzi i może być wykonane przez jedną osobę. Wsporniki, elementy montażowe i instalacyjne do ceramiki sprzedawane są w komplecie ze stelażem. Niezawodność WC Technic GT była sprawdzona i potwierdzona podczas testu imitującego 20 lat użytkowania.

Siła zestawu
Stelaż do WC przystosowany jest do montażu wszystkich misek wiszących z oferty Sanitec Koło w tym również modeli dla osób niepełnosprawnych. Zakup stelaża w zestawie z WC marki KOŁO premiowany jest atrakcyjnym rabatem. Do wyboru jest aż 16 misek ustępowych.

Rozwiązania do całej łazienki
W rodzinie Technic GT są stelaże podtynkowe do wszystkich przyborów sanitarnych – WC, umywalki, bidetu, pisuaru, a także uchwytów dla osób starszych lub niepełnosprawnych. Zunifikowane systemy mocowania we wszystkich stelażach znacznie ułatwiają i skracają czas montażu.

Nowoczesna łazienka wymaga nie tylko designerskiego looku, ale także rozwiązań technicznych na najwyższym poziomie. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w KOLO Technic GT spełnią wygórowane oczekiwania użytkowników Firmy KOŁO jest wiodącym producentem i dystrybutorem wyrobów wyposażenia łazienek w Polsce. W ofercie firmy są wyroby marki KOŁO i Keramag, m.in.: ceramika i meble łazienkowe, wanny i brodziki akrylowe, kabiny prysznicowe oraz systemy instalacyjne.