Seria KOŁO Rekord - idealnie dopasowana

Rekord

Cała łazienka może być wyposażona w produkty jednej serii. Ceramika, meble i wanna akrylowa mają wspólne wzornictwo i są do siebie idealnie dopasowane.

Nowe prostokątne umywalki i szafki REKORD tworzą zgrany i praktyczny duet. Różne szerokości kompletów ułatwiają dopasowanie ich do różnej wielkości wnętrz.

W zestawie mebli są szafki podumywalkowe, boczne – wysokie i niskie oraz lustra z półką i oświetleniem. Dwie wersje kolorystyczne szafek - front i korpus biały połysk lub wariant z korpusem wenge – ułatwiają nadanie łazience klimatu, który odpowiada jej gospodarzom. Szafki mogą być powieszone na ścianie lub w razie potrzeby postawione na dwóch lub czterech nóżkach. Szafka boczna wysoka ma możliwość montażu kosza na bieliznę.

W pojemnych szafkach nie zabraknie miejsca np. na kosmetyki, przybory toaletowe i zapasowe ręczniki. Dzięki temu w łazience zawsze będzie porządek.

Praktyczne detale mebli - cicho domykające się zawiasy, uchwyty w formie wycięcia, czy warianty otwierania drzwi z prawej lub lewej strony - decydują m.in. o komforcie podczas użytkowania. Miska ustępowa Rekord (kompakt lub wisząca) także może być wyposażona w praktyczny „detal” – np. deska sedesowa wolno opadającą nie czyni, czasami bardzo dokuczliwego, hałasu podczas zamykania.

Prostokątna wanna z serii REKORD jest klasyczną i elegancką propozycją do niemal każdej łazienki. Można się w niej nie tylko umyć, ale także zrelaksować po ciężkim dniu. Sprzyja temu łagodnie wyprofilowane wnętrze z wygodnym oparciem pod plecy. W wannie z praktycznym parawanem można wziąć także prysznic bez obawy o zachlapanie łazienki.

Prosta, nie narzucająca się forma wanny będzie pasowała do zainstalowanej w łazience np. ceramiki Rekord. W zależności od potrzeb i wielkości łazienki do wyboru są wanny o pięciu wymiarach. Wanna wykonana jest z akrylu sanitarnego najwyższej jakości, tworzywa, które charakteryzuje m.in.: długie utrzymywanie temperatury kąpieli, miły i ciepły dotyk oraz łatwość w utrzymania czystości.