Sanitec Koło laureatem konkursu ''Wybór Roku 2013''

4u

Wyroby z oferty Firmy Koło, po raz kolejny zostały nagrodzone w dwunastym już konkursie czasopisma Łazienka. Główną nagrodę i zaszczytny tytuł „Wybór Roku 2013” zdobyły miski ustępowe typu Rimfree® marki Keramag: 4U i Renova nr 1. Wyróżnienie specjalne przyznano meblom łazienkowym Keramag iCon.

Jest to jedyny konkurs branżowy w Polsce. Jego celem jest m.in. promowanie najlepszych rozwiązań łazienkowych oraz pobudzenie zainteresowania tego typu wnętrzami. W tym roku do konkursu zgłoszono 119 produktów w 16 kategoriach. Laureatów wybrało kilkunastoosobowe jury, w którym zasiadali m.in. wybitni projektanci, architekci i dziennikarze. Szczególną uwagę zwracali na nowatorskie rozwiązania, wzornictwo i jakość. Wyniki konkursu ogłoszono na uroczystości, która odbyła się 25 marca 2013 r. w Warszawie.

- Firma Koło, trzeci rok z rzędu, zdobyło główną nagrodę w kategorii „wyroby sanitarne z ceramiki”. Wcześniej były to serie Ovum (2011) i Preciosa 2 (2012), które doceniono za wyjątkowy design. Teraz zwrócono uwagę nie tylko na wzornictwo, ale również na nowatorskie rozwiązanie techniczne, jakim jest Rimfree ®. mówi Krzysztof Brzeziński, Marketing Manager Firmy Koło. – Osiągnięcia te świadczą zarówno o silnej pozycji rynkowej firmy, jak i umiejętnym budowaniu oferty produktowej – dodaje Brzeziński.

Wiszące miski ustępowe typu Rimfree ® należą do najbardziej innowacyjnych rozwiązań wyposażenia łazienki ostatnich lat. Unikalność tego rozwiązania polega na rezygnacji z ceramicznego kołnierza, który otacza wnętrze miski ustępowej. Dzięki czemu utrzymanie czystości i higieny jest znacznie łatwiejsze

Dbałość o linię, kształt i minimalistyczny design w serii mebli iCon marki Keramag nagrodzono wyróżnieniem. O wyjątkowości iCon stanowią moduły prostopadłościennych szafek podumywalkowych, szafek bocznych oraz półek i luster. To one stwarzają możliwość niekonwencjonalnych zestawień i funkcjonalnego urządzenia wnętrza.

Nagrody „Wybór Roku” cieszą się dużym uznaniem. Konkursowe logo, jakim oznaczane są nagrodzone wyroby, zwraca uwagę klientów poszukujących sprawdzonych i polecanych przez specjalistów rozwiązań