Koło Lehnen - wsparcie dla niepełnosprawnych

Lehnen

Łazienki dla osób starszych i niepełnosprawnych powinny być wyposażone m.in. w specjalne uchwyty i poręcze. Akcesoria nie tylko pomogą w korzystaniu z łazienki, ale czasami będą po prostu niezbędne. W wielu wypadkach osoba mniej sprawna ruchowo będzie mogła samodzielnie, z zachowaniem pełnej intymności, wykonać czynności higieniczne i sanitarne.

Dwie nowe linie akcesoriów Lehnen Concept i Lehnen Novus dla osób starszych i niepełnosprawnych, nie tylko ułatwią urządzenie tego typu łazienki, ale także nie obciążą nadmiernie np. domowego budżetu. Lehnen Concept to najnowszy, kompletny program produktów ze stali nierdzewnej, który pozwala na przystosowanie łazienki do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Jest to profesjonalne i estetyczne rozwiązanie skierowane przede wszystkim do łazienek w obiektach użyteczności publicznej.

Przetestowana, ponadnormatywna wytrzymałość na obciążenie gwarantuje trwałość oraz bezpieczeństwo użytkowników. W serii Concept do wyboru są poręcze proste i kątowe, poręcze łukowe stałe i uchylne oraz siedzisko prysznicowe i wieszak do zasłony prysznicowej.

Lehnen Novus jest pierwszą w ofercie Firmy Koło linią akcesoriów dla niepełnosprawnych wykonanych ze stali i pokrytych lakierem proszkowym w kolorze białym. Seria ta jest odpowiedzią na stale rosnące zapotrzebowanie na atrakcyjne cenowo wyposażenie łazienek dla osób niepełnosprawnych w obiektach publicznych i prywatnych. Akcesoria Novus są dowodem na to, że przystępną cenę można połączyć z wysoką jakością i funkcjonalnością produktów.

W składzie serii Novus są poręcze proste i kątowe, poręcze łukowe stałe i uchylne oraz siedzisko prysznicowe.

Zobacz produkty z serii Lehnen.