Łazienka Koło Łazienka Koło Łazienka Koło Łazienka Koło

Łazienka w kręgu zainteresowań

Wokół łazienki życie toczy się przez całą dobę. Myjemy w niej ręce, szczotkujemy zęby, bierzemy prysznic, golimy się, robimy makijaż, korzystamy z toalety, zażywamy relaksującej kąpieli – i tak w kółko. Dlatego tak ważne jest, żeby wyposażyć ją w rozwiązania, które zapewnią komfortowe korzystanie ze wszystkich stref łazienki, już od samego rana. To koło napędowe na nowy, dobry dzień.

Poznaj wybrane kolekcje marki Koło

nova pro premium

Nova Pro Premium

Wokół różnorodnych potrzeb

modo

Modo

Czystość absolutna

variform

Variform

DoWolność form

twins

Twins

Sekrety piękna w łazience

geo

Geo

Dopracowane do ostatniej kropli

NOVA PRO PREMIUM. Wokół różnorodnych potrzeb

Szukasz doskonałej jakości w dobrej cenie?
Jeśli potrzebujesz wyposażenia do łazienek szytych na miarę, na specjalne potrzeby, niewielkich, dodatkowych, dla gości, ale również tych dużych – zapoznaj się z kolekcją NOVA PRO PREMIUM. Wśród jej propozycji znajdziesz rozwiązanie dla siebie. Pobierz broszurę     »
Nova Pro Premium. Umywalki w różnych kształtach Nova Pro Premium. Duży wybór rozmiarów umywalek Nova Pro Premium. Meble łazienkowe w dwóch kolorach
Nova Pro Premium

MODO. Czystość absolutna

W toalecie najważniejsza jest maksymalna higiena. KOŁO proponuje idealne rozwiązanie: Rimfree®, czyli miski ustępowe bez kołnierza. Utrzymanie czystości staje się o wiele łatwiejsze, ponieważ zanieczyszczenia nie mają gdzie się gromadzić.

Jeśli umywalka, to również mydło, szczoteczki do zębów, ręczniki, golarka i wiele innych przyborów toaletowych. Umywalka to przestrzeń dla użytkowania wielu przyborów toaletowych. Kolekcja MODO oferuje wygodne, szerokie powierzchnie odkładcze umywalek i pojemne szafki na kosmetyki.

Pobierz broszurę     »
MODO. Szafki podumywalkowe MODO. Wygodne, prostokątne wanny MODO. Duży wybór umywalek
w miskach Rimfree można zmniejszyć ilość bakteri nawet o 95%
Dowiedz się więcej o kolekcji Modo   ❱❱❱

VariForm. DoWolność form

Umywalka to najczęściej używany produkt w łazience.
Od niej dobrze jest zacząć myślenie o charakterze całego pomieszczenia. Właśnie dlatego KOŁO proponuje tak wiele rozwiązań, które dają nieograniczone możliwości aranżacji. Wyrazistość prostokątnych krawędzi, miękkość owalnych kształtów, łagodność elipsy, doskonałość koła? Wolność wyboru należy do Ciebie. Pobierz broszurę     »
VariForm. Szeroki wybór kształtów VariForm. Wszystkie formy VariForm. Duży wybór rozmiarów
Dowiedz się więcej o kolekcji VariForm   ❱❱❱

TWINS. Sekrety piękna w łazience

Kosmetyczny minimalizm czy zamiłowanie do niezliczonej ilości akcesoriów i preparatów do pielęgnacji?
Rozwiązania KOŁO dotyczące przechowywania rzeczy w łazience odpowiadają na różne potrzeby. Najważniejsze jest jednak lustro, przed którym możesz używać do woli swoich sekretnych przyborów.
TWINS. Szafki podumywalkowe TWINS. Wybór kolorów i wykończenia TWINS. Szafki wiszące z lustrem w różnych szerokościach
Dowiedz się więcej o kolekcji Twins   ❱❱❱

GEO. Dopracowane do ostatniej kropli

Orzeźwiający natrysk pozwala dobrze zacząć dzień, a ciepły, relaksujący prysznic to idealne zwieńczenie wieczoru. Dzięki rozwiązaniom KOŁO wygodną, solidną i bezpieczną kabinę dopasujemy do każdej łazienki. Będzie jej ozdobą, a montaż i utrzymanie jej w czystości nie sprawi większych problemów. Pobierz broszurę     »
GEO. Kabiny i brodziki GEO. Drzwi do wnęki lub do kompletowania ze ścianą GEO. Panele poszerząjace do drzwi
Dowiedz się więcej o kolekcji Geo   ❱❱❱

Sprawdź nasze porady:

powrót »