Kontakt

Geberit organizacja sprzedaży 2016

Kontakt

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty KOŁO:
801 17 17 17
+48 63 26 18 701

Infolinia dla klientów indywidualnych - produkty Geberit:
+48 22 376 01 00

Infolinie czynne są od poniedziałku do piątku (oprócz dni świątecznych) w godz. 9:00 - 15:00

Geberit Sp. z o.o.
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
Tel. +48 22 376 01 02
Fax: +48 22 843 47 65
NIP: 951-00-65-262
KRS: 0000038776
Regon: 011269245
Kapitał Zakładowy: 10 638 000 PLN
XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

Strony internetowe Grupy Geberit:
www.geberit.pl

Biura w Warszawie
ul. Postępu 1
02-676 Warszawa
Tel. +48 22 376 01 02
Fax: +48 22 843 47 65

Biuro w Kole
ul. Toruńska 154
62-600 Koło
Tel. + 48 63 26 18 701
Fax: +48 63 26 18 600

Salon KOŁO w Krakowie
ul. Handlowców 13
Modlniczka k/Krakowa
32-085 Modlniczka
Tel. +48 12 298 49 56
Tel. +48 12 298 49 57

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek 10:00 - 20:00
sobota 10:00 - 18:00
niedziela 11:00 - 16:00

Dział Projekty i Technologie

PiT 1

Dział Projekty i Technologie

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk +48 505 199 200
adrian.burzyk@geberit.com

Menedżer Regionu PiT 1
Zenon Blutko +48 603 135 050
zenon.blutko@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Kraków
Piotr Soska +48 693 559 960
piotr.soska@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Kraków
Robert Molenda +48 505 199 539
robert.molenda@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Śląsk
Jarosław Rzodkiewicz +48 603 930 361
jaroslaw.rzodkiewicz@geberit.com

PIT 1
 

PiT 2

Dział Projekty i Technologie

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk +48 505 199 200
adrian.burzyk@geberit.com

Menedżer Regionu PiT 2
Konrad Grabarek +48 505 199 133
konrad.grabarek@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Poznań
Beata Falkowska +48 601 050 801
beata.falkowska@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Wrocław
Piotr Kostuch +48 601 636 869
piotr.kostuch@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Łódź
Wiktor Michalak +48 601 283 292
wiktor.michalak@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Katarzyna Znajewska +48 505 199 451
katarzyna.znajewska@geberit.com

Wsparcie Ofertowania i Sprzedaży
Ewa Kowalska +48 63 26 18 486
ewa.kowalska@geberit.com

PIT 2
 

PiT 3

Dział Projekty i Technologie

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk +48 505 199 200
adrian.burzyk@geberit.com

Menedżer Regionu PiT 3
Czesław Dochniak +48 605 355 337
czeslaw.dochniak@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Gdańsk
Mariusz Zdyb +48 601 812 751
mariusz.zdyb@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Bydgoszcz
Piotr Ernst +48 601 659 599
piotr.ernst@geberit.com

PIT 3
 

PiT 4

Dział Projekty i Technologie

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Projekty i Technologie
Adrian Burzyk +48 505 199 200
adrian.burzyk@geberit.com

Menedżer Regionu PiT 4
Paweł Wysoczarski +48 601 656 665
pawel.wysoczarski@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Warszawa
Monika Podosek +48 505 199 162
monika.podosek@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Warszawa
Tomasz Fabisiewicz +48 601 363 370
tomasz.fabisiewicz@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Warszawa
Piotr Sanecki +48 601 655 601
piotr.sanecki@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Olsztyn
Krzysztof Filipkowski +48 601 655 060
krzysztof.filipkowski@geberit.com

Doradca Techniczno-Handlowy Lublin
Dariusz Sawicki +48 601 650 010
dariusz.sawicki@geberit.com
      

PIT 4
 

Dział Sprzedaży Salony

S 1

Dział Sprzedaży Salony

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Salony
Beata Szulc +48 601 292 973
beata.szulc@geberit.com

Menedżer Regionu S1
Doradca Handlowy Warszawa
Anna Dąbrowska-Makara +48 601 812 750
anna.dabrowska-makara@geberit.com

Doradca Handlowy Warszawa
Katarzyna Laskowska +48 665 550 811
katarzyna.laskowska@geberit.com

Doradca Handlowy Kraków
Anna Szumny-Stachniak +48 601 810 082
anna.szumny-stachniak@geberit.com

Doradca Handlowy Katowice
Krzysztof Boczkowski +48 609 993 191
krzysztof.boczkowski@geberit.com

S 1
 

S 2

Dział Sprzedaży Salony

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Salony
Beata Szulc +48 601 292 973
beata.szulc@geberit.com

Menedżer Regionu S2
Doradca Handlowy Trójmiasto
Arkadiusz Grzymkowski +48 601 342 070
arkadiusz.grzymkowski@geberit.com

Doradca Handlowy Wrocław
Agnieszka Czechowicz +48 665 550 787
agnieszka.czechowicz@geberit.com

Doradca Handlowy Poznań
Łukasz Kosmala +48 601 655 660
lukasz.kosmala@geberit.com         
       

S 2
 

Dział Sprzedaży Hurt

H 1

Dział Sprzedaży Hurt

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Hurt
Wojciech Radelczuk +48 505 199 500
wojciech.radelczuk@geberit.com

Menedżer Regionu H1
Witold Kołodziej +48 601 939 100
witold.kolodziej@geberit.com

Doradca Techniczny Kraków
Waldemar Chechelski +48 601 288 292
waldemar.chechelski@geberit.com

Doradca Handlowy Kraków
Jerzy Walenciak +48 693 552 210
jerzy.walenciak@geberit.com

Doradca Handlowy Rzeszów
Maciej Szymański +48 605 324 422
maciej.szymanski@geberit.com

Doradca Handlowy Warszawa
Cezary Pacek +48 693 552 272
cezary.pacek@geberit.com

Doradca Handlowy Warszawa
Adam Wnuk +48 505 199 204
adam.wnuk@geberit.com

H 1
 

H 2

Dział Sprzedaży Hurt

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Hurt
Wojciech Radelczuk +48 505 199 500
wojciech.radelczuk@geberit.com

Menedżer Regionu H2
Marcin Sołtysek +48 505 199 186
marcin.soltysek@geberit.com

Doradca Techniczny Katowice
Marek Schymik +48 605 324 344
marek.schymik@geberit.com

Doradca Techniczny Poznań
Jakub Andrzejak +48 695 351 950
jakub.andrzejak@geberit.com

Doradca Handlowy Łódź
Andrzej Kotynia +48 785 857 233
andrzej.kotynia@geberit.com

Doradca Handlowy Katowice
Bogusław Jankowski +48 505 199 161
boguslaw.jankowski@geberit.com

Doradca Handlowy Poznań
Paweł Pytlak +48 505 199 174
pawel.pytlak@geberit.com

H 2
 

H 3

Dział Sprzedaży Hurt

Kontakt dla klientów biznesowych

Dyrektor Sprzedaży Hurt
Wojciech Radelczuk +48 505 199 500
wojciech.radelczuk@geberit.com

Menedżer Regionu H3
Mirosław Czyżewski +48 505 199 126
miroslaw.czyzewski@geberit.com

Doradca Techniczny Szczecin
Paweł Chojnacki +48 505 199 119
pawel.chojnacki@geberit.com

Doradca Techniczny Gdańsk
Krzysztof Jodłowski +48 693 870 275
krzysztof.jodlowski@geberit.com

Doradca Handlowy Gdańsk
Agata Pająk +48 505 199 196
agata.pajak@geberit.com

Doradca Handlowy Bydgoszcz
Krzysztof Wawrzyniak +48 605 324 334
krzysztof.wawrzyniak@geberit.com

Doradca Handlowy Białystok
Wojciech Parzych +48 505 199 376
wojciech.parzych@geberit.com

H 3