Ceramika i Meble Koło Rekord

Salon Sanitec Koło Warszawa

Ekspozycje łazienkowe i aranżacje wnętrza w salonach KOŁO w Warszawie i Krakowie są stale modernizowane. Wprowadzane do oferty nowe serie np. ceramiki i wanien oraz poprawa warunków obsługi klientów po prostu tego wymagają.

Ostatnia, największa do tej pory modernizacja salonu w Warszawie, została przeprowadzona na przełomie roku 2013/2014. Trwała ponad trzy tygodnie i została przeprowadzona w taki sposób, aby dla klientów była jak najmniej uciążliwa.

Klienci odwiedzający salony Firmy Koło oczekują nie tylko atrakcyjnych aranżacji, które mogą ich zainspirować przy urządzaniu swojej łazienki, ale także chcą zobaczyć najnowsze produkty.

Niedawno boksy łazienkowe w salonie KOŁO w Warszawie i Krakowie zostały uzupełnione m.in. o najnowszą serię ceramiki i mebli KOŁO Traffic oraz serie marki Keramag Design.

- Nie mniej ważne od aranżacji łazienkowych są także strefy handlowa i porad architektonicznych. Największa zmiana nastąpiła jednak w strefie porad architektonicznych, ze względu na coraz większe zainteresowanie tego typu konsultacjami. Porady udzielane są nieodpłatnie przez 7 dni w tygodniu w dogodnych godzinach. Wcześniej należy się jednak umówić za pośrednictwem formularza kontaktowego na spotkanie, aby nie czekać na poradę. – mówi Justyna Zborowska, która zajmuje się warszawską ekspozycją.

Nowe pomieszczenie dla „wnętrzarzy” zostało wyposażone w próbki płytek, baterie oraz katalogi produktowe i aranżacji wnętrz. Z tego miejsca może korzystać każdy projektant, niekoniecznie współpracujący z Firmą Koło, który ze swoim klientem zamierza pracować nad koncepcją aranżacji łazienki.   

Modernizację i przebudowę salonu w Warszawie projektowała Agnieszka Stefańska, architekt z pracowni  Infini Design. Salon mieści się w dawnym budynku przemysłowym i dysponuje zaskakująco wysokimi wnętrzami. W niektórych miejscach udało się odsłonić fragmenty masywnych belek i podciągów.

Wrażenie na klientach, robi napinany podświetlony sufit rozjaśniający strefę handlową. Ciekawym pomysłem jest także nietypowa zabudowa meblowa z OSB. Zarówno strefa handlowa jak i strefa architekta zyskały oddech i spójny, nowoczesny wygląd.